Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8121
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Puchar dla Apisu Jędrzychowice

Wtorek, 29 grudnia 2020, 10:37
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Puchar dla Apisu Jędrzychowice
Fot. Tomek Raczyński
W turnieju finałowym Sport Evo Jako Cup, który odbył się w hali KPSW przy ul. Lwóweckiej w Jeleniej Górze - wzięli udział zwycięzcy trzech turniejów, które poprzedziły wielki finał. O główną nagrodę powalczyły: Apis Jędrzychowice, Włókniarz Leśna oraz Leśnik Osiecznica.

Na początek doszło do konfrontacji Leśnika Osiecznica z Włókniarzem Leśna. Po wyrównanym meczu padł remis 1:1. W drugim spotkaniu ekipa z Osiecznicy zmierzyła się z Apisem Jędrzychowice, a wynik 1:1 sprawił, że o końcowej klasyfikacji decydował ostatni pojedynek, w którym Włókniarz powalczył z Apisem. Przez długi czas utrzymywał się bezbramkowy remis, ale końcówka 15-minutowego meczu należała do ekipy spod Zgorzelca, która wygrała 3:0.

Klasyfikacja końcowa:

1. Apis Jędrzychowice - 4 pkt. (4:1)
2. Leśnik Osiecznica - 2 pkt. (2:2)
3. Włókniarz Leśna - 1 pkt. (1:4).

Nagrody indywidualne otrzymali: Mateusz Gilewski (Włókniarz), Nykolay Malyutin (Leśnik), a MVP turnieju wybrano Piotra Smołucha - bramkarza Apisu. Zwycięska drużyna otrzymała voucher na trzydniowy pobyt w Karpaczu. Impreza odbywała się pod patronatem prezydenta miasta Jeleniej Góry. W trakcie turnieju była tez możliwość zarejestrowania się jako potencjalny dawca szpiku, dzięki Marcinowi Lewandowskiemu z Fundacji DKMS. Ponadto turniej finałowy uświetnił występ w tańcu hip hop w wykonaniu Hani Kobylskiej.

Twoja reakcja na artykuł?

3
50%
Cieszy
1
17%
Hahaha
1
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
823
Tak
27%
Nie
65%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group