Sobota, 27 czerwca
28°C Jelenia Góra
reklamy

Pub Gol na turnieju Hapo

Audio

Czytaj na głos

Autor: arec 1 min czytania

W ubiegłą sobotę piłkarze jeleniogórskiego Pub Gola wzięli udział w międzynarodowym turnieju piłkarskim Hapo, rozgrywanym w czeskich Havlovicach.

Podopieczni Lecha Walczaka rozpoczęli rywalizację od czterech zwycięstw w fazie grupowej. Jeleniogórzanie dwa razy pokonali FC Zlicin (2:0 i 5:2) oraz SHM Hodslavice (dwukrotne zwycięstwo 5:0).

W finale dnia, którego zwycięzca miał awansować do turnieju finałowego, Pub Gol zmierzył się ze Svery Team Trutnov. Po wyrównanej walce górą okazali się Czesi, zwyciężając w dogrywce 3:2.

W zespole Pub Gola wystąpili: Ambroży - Lis, Walczak, Grunwald, Bakaszyński, Zieliński, Chromik, Wojciechowski, Grzyl, Pisarz, O. Gawroński.

Obecnie zespół jeleniogórski odpoczywa przed planowanymi na przełom lipca i sierpnia przygotowaniami do sezonu 2010/2011.

Źródło informacji: http://pubgol.eu.interii.pl/pub_gol/index.html

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka