Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 2521
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Psychotropy na drodze

Poniedziałek, 9 czerwca 2008, 11:43
Aktualizacja: 11:45
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Psychotropy na drodze
Fot. TEJO
Paczkę z lekami zauważył w miniony weekend przypadkowy kierowca. Przesyłkę najprawdopodobniej zgubiła jedna z firm kurierskich. Szczęście, że spora ilość m.in. psychotropów nie dostała się w niepowołane ręce.

Nietypową paczkę, dwieście metrów od przydrożnego baru przy ul. Zgorzeleckiej, w sobotę rano zauważył przypadkowy kierowca, który jechał do pracy. Obok styropianowego pojemnika leżały porozrzucane leki. Znalazca pozbierał je i włożył do paczki, po czym wezwał straż miejską i policję.

– Patrol straży miejskiej i policji wpisał paczkę z lekami na protokół zatrzymania rzeczy, a pojemnik przekazał dyżurnemu z I Komisariatu Policji – powiedział komendant SM w Jeleniej Górze, Jerzy Górniak. – Jeszcze nigdy w mojej karierze zawodowej nie spotkałem się z taką zgubą.

Nadawcą przesyłki, którą najprawdopodobniej zgubiła jedna z firm kurierskich, była grupa farmaceutyczna z Wrocławia. Szczęśliwie leki nie trafiły do rąk dzieci, albo nieodpowiedzialnych dorosłych. Sprawę bada jeleniogórska policja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group