Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 7197
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pseudokibice napadli na policjantów – jeden już zatrzymany

Środa, 29 października 2014, 14:32
Aktualizacja: 22:52
Autor: 112
Po zakończeniu meczu pomiędzy Polonią–Stal Świdnica i Karkonoszami Jelenia Góra (11.10, około godz. 21.00) pseudokibice jeleniogórskiego klubu zaatakowali policjantów ochraniających wyjście ze stadionu kibiców ze Świdnicy. W stronę policjantów posypały się kamienie, gruz i inne przedmioty. Pierwszy z napastników został właśnie zatrzymany.

- W związku z agresywnym zachowaniem pseudokibiców, dokonano ich identyfikacji wykorzystując m.in. materiał audiowizualny. Wczoraj (28.10) został zatrzymany pierwszy z nich, 26 letni mieszkaniec powiatu jeleniogórskiego, który na swoim koncie ma również inne przestępstwa, w tym pobicie 24-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego, do którego doszło 26. września w Jeleniej Górze. Agresywny pseudokibic przyznał się zarówno do pobicia, jak i naruszenia nietykalności cielesnej policjantów po zakończeniu meczu – informuje podinsp. Małgorzata Gorzelak z KMP w Jeleniej Górze.

- Jeleniogórscy policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań pseudokibiców, gdyż obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia ich tożsamości – dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group