Niedziela, 21 czerwca
28°C Jelenia Góra
reklamy

Przyznał się do winy

Audio

Czytaj na głos

Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska 1 min czytania

Rozpoczął się proces 28-letniego Dariusza O. z Lubomierza podejrzanego o brutalne morderstwo i zgwałcenie 60-letniej kobiety.

reklamy
reklamy

Morderca przyznał się przed sądem do winy. Nie potrafił jednak wyjaśnić powodów swojego bestialskiego zachowania.
Do tragedii doszło w 2005 roku w Uboczu w gminie Gryfów. Zwyrodnialec wszedł do mieszkania samotnej kobiety wybijając okienko w sieni. Sterroryzował właścicielkę, zadzwonił z jej telefonu do agencji towarzyskiej i rozmawiał z prostytutkami. Kobieta próbowała uciec. Za trzecim razem morderca udusił ją i zgwałcił.
W piątek dalszy ciąg procesu. Dariuszowi O. grozi kara dożywotniego więzienia.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Piana Party I Animacje dla dzieci Piana Party to Najlepsza atrakcja na ciepłe dni już od 600zł! Oferujemy wersję Giga i Giga Maxi! Zadzwoń, ustalimy szczegóły przebiegu atrakcji. Z… Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Brukarstwo kostka brukowa granitowa Oferuje ukladanie kostki brukowej granitowej posiadam własny sprzęt koparki transport zageszczarki kompleksowo.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka