Środa, 8 lipca
Imieniny: Elżbiety, Eugeniusza
Czytających: 7176
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przyniosą bajki w Karkonosze. Mistrzostwa jutro

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 2 czerwca 2011, 14:11
Aktualizacja: 14:11
Autor: Agrafka
„W Karkonosze bajki noszę – to tytuł imprezy, która odbędzie się jutrow hali kompleksu sportowego przy ul. Złotniczej. Organizatorem bezpośrednim jest Wydawnictwo Poligrafia AD REM (wydawca książki „Bajkowa Jelenia Góra”), a celem tego przedsięwzięcia jest wzbogacenie wiedzy dzieci i dorosłych dotyczącej historii i współczesności Jeleniej Góry.

Impreza rozpoczyna się o godz. 10, kończy wręczeniem Pucharów Prezydenta Miasta o godz. 12. Weźmie w niej udział prawie 170 dzieci, skupionych w kilkunastu drużynach rywalizujących ze sobą w kilku konkurencjach, a także co najmniej równie liczna grupa ich koleżanek i kolegów, reprezentujących przedszkola jeleniogórskiej – miejskie i niepubliczne.

Przewidziano m.in. kilka konkursów („Znam swoje miasto”, „Bohater Bajkowej Jeleniej Góry”, „Hula Zgadula”), itp., a także występy dzieci z przedszkoli miejskich nr 2 i 22 oraz Happy Kids, i in. Przedszkola zgłoszone do udziału otrzymają upominki, a wszyscy „zawodnicy” – nagrody indywidualne. Wstęp wolny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ja 2-06-2011 21:14
Brak rzetelności w podanej informacji, nie ma przedszkola 22, dlaczego wymieniono tylko 2 i Heppy Kids, mam dziecko w innym przedszolu, wiem, że bierze udział w jutrzejszej imprezie. Czy szacowna redakcjo inne przedszkola nie zasługuja na zaprezentowanie, my rodzice tez chcemy aby nasze przedszkola miały swoje 5 minut. A redakcji jelonki brak rzetelności w informacji zdarza się nader często. Wstyd.
~do ja 4-06-2011 15:38
O rety, nie istnieje przedszole nr 2, tylko 27 jak już, ktos tu nie wie nawet w jakim przedszkolu jest jego własne dziecko

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group