Poniedziałek, 22 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Przynieśli elektrośmieci, pomogą potrzebującym [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: AP 1 min czytania

Mieszkańcy Sobieszowa, mieli okazję bezpłatnie pozbyć się niepotrzebnego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zbiórkę zorganizowano 24.04. na dziecińcu Rzymskokatolickiej Parafii p.w. Św. Marcina , w ramach akcji "Oczyść dom i świat z elektrośmieci, daj nadzieję żyjącym bez domu na krańcu świata ".

reklamy
reklamy

Organizatorzy byli z akcji zadowoleni, bo mieszkańcy dostarczyli sporo elektrośmieci. – Dzięki tej zbiórce te śmieci nie trafią do lasu , przydrożnego rowu czy rzeki, a dodatkowo uda się jeszcze komuś pomóc – mówią mieszkańcy Sobieszowa. - Takie akcje powinny być częściej przeprowadzane – dodaje pani Maria.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka