Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 5487
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przyjmowane są zgłoszenia do dwóch konkursów

Wtorek, 24 października 2017, 7:55
Aktualizacja: 22:23
Autor: Paweł Guszała
Jelenia Góra: Przyjmowane są zgłoszenia do dwóch konkursów
Fot. Paweł Guszała
Ruszyły dwa konkursy: „Wolontariusz roku” oraz „Jeleniogórzanin bez barier”. Do końca października każdy może zgłosić swojego kandydata do jednego z tych plebiscytów.

Zgłoszenia osób pełnoletnich można przesyłać mailowo (niepelnosprawni@jeleniagora.pl) lub osobiście w Wydziale Spraw Społecznych, Zdrowia i Organizacji Pozarządowych Urzędu Miasta przy Placu Ratuszowym 58 w pokoju nr 1. Formularze są do ściągnięcia na stronie internetowej miasta: www.jeleniagora.pl. Ważne, aby każde zgłoszenie było potwierdzone przez osobę, która jest zgłaszana. Bez tego zgłoszenia będą odrzucane.

Kandydatów zgłaszać można do 31 października. Po tym terminie zbierze się komisja, w skład której wejdą członkowie Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych oraz przedstawiciele władz miasta. To ona dokona ostatecznego wyboru. Ogłoszenie wyników i wręczenie honorowych tytułów odbędzie się podczas uroczystości z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych w grudniu.

- Plebiscyty mają za zadanie pokazać, że w Jeleniej Górze są osoby, które potrafią poświęcać się dla drugiego człowieka. Nie patrząc przy tym na własne korzyści. Wiemy, że takich osób w naszym mieście jest sporo, chcemy się nimi pochwalić. Czekamy na zgłoszenia od osób fizycznych jak i organizacji pozarządowych – mówi Andrzej Marchowski, naczelnik Wydziału Spraw Społecznych, Zdrowia i Organizacji Pozarządowych UM.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
394
Jest nowy
8%
1-5 lat
14%
5-10 lat
19%
10-20 lat
41%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
 
Koszykówka
Walczymy o szósty skalp!
 
Aktualności
W płot po głębszym
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group