Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 4316
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przyjdź na spotkanie z Joanną M. Chmielewską

Wiadomości: Szklarska Poręba
Wtorek, 9 lutego 2016, 8:55
Aktualizacja: 8:59
Autor: Org
Fot. Organizator
Spotkanie autorskie z Joanną M. Chmielewską, autorką „Pod Wędrownym Aniołem” odbędzie się w czwartek (11.02) o godz. 16.00 na Skwerze Radiowej Trójki w Szklarskiej Porębie. Poprowadzi je Sandra Nejnarowska. Wstęp wolny.

Joanna Maria Chmielewska od kilku lat mieszka w Szklarskiej Porębie, w Domu pod Wędrownym Aniołem. Pisze książki patrząc na Szrenicę za oknem, prowadzi warsztaty twórczego pisania, odkrywa nowe ścieżki, poznaje ludzi z pasją, kolekcjonuje okruchy szczęścia...

Pedagog, autorka książek dla dzieci (powieści – „Historia srebrnego talizmanu”, „Neska i srebrny talizman”, seria poetycka „Zaczarowane rymowanki”) i dla dorosłych („Poduszka w różowe słonie”, „Sukienka z mgieł”). Za książkę „Neska i srebrny talizman” była nominowana do nagrody literackiej w konkursie Polskiej Sekcji IBBY Książka Roku 2011. „Niebieską niedźwiedzicę” czytelnicy uznali Najlepszą Książką Dziecięcą „Przecinek i kropka” 2012 (główna nagroda w konkursie Empiku). Jej teksty znajdują się w podręcznikach i antologiach.

Jest autorką powieści: Poduszka w różowe słonie, Sukienka z mgieł, Karminowy szal, Mąż zastępczy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~zainteresowana 9-02-2016 9:27
spotkanie w połowie lutego na otwartej przestrzeni, nawet tak fajnej jak skwerek trójkowy i to o godz. 16-tej (wiele osób w tym kraju jednak jeszcze jest na tyle naiwna, ze pracuje) nie jest chyba najlepszym pomysłem (w każdym razie dla mnie) choć żałuję. Może jeszcze kiedyś w bardziej sprzyjających okolicznościach przyrody. Życzę pogody i frekwencji, pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group