Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 9139
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zielenin: Przyjaciół poznaje się w biedzie

Piątek, 27 lutego 2015, 23:28
Aktualizacja: 23:38
Autor: MDvR
Zielenin: Przyjaciół poznaje się w biedzie
Fot. użyczone
Coraz więcej ludzi i instytucji angażuje się w pomoc kajakarzom z Zielenina, którzy w ubiegły piątek stracili dom w pożarze.

Niesłychane zaangażowanie przyjaciół i znajomych Anny Rudnickiej i Michała Bulczaka z Zielenina koło Kościerzyny spowodowało, że wieść o tragicznym w skutkach pożarze i o potrzebie pomocy obiegła już całą Polskę. Do akcji pomocy kajakowej rodzinie włącza się coraz więcej osób prywatnych, mediów i instytucji. Swoją pomoc zapowiedziały też miejscowe władze samorządowe.

Odbudowa domu i pozyskanie brakujących funduszy na pewno nie będzie łatwe. Żywioł ognia pozbawił Annę, Michał i ich dzieci domu oraz źródła utrzymania, ale nie pozbawił tego, co najważniejsze przyjaciół i ludzi dobrej woli. Zaczęły już napływać pierwsze pieniądze.

- Ciężko jest wymienić nawet część osób i instytucji, które już zaangażowały się w pomoc znajdującej się w potrzebie kajakowej rodziny z Zielenina. Daje to iskierkę nadziei, że Dworek Zielenin zostanie odbudowany. Aby wesprzeć rodzinę Ani i Michała można już przekazać 1% swojego podatku. Zachęcam do wspierania odbudowy Dworku Zielenin również w ten sposób, bo i tak ten 1% musimy oddać. By wesprzeć odbudowę Dworku Zielenin w swoim 1% podatku w zeznaniu podatkowym wpisz KRS 0000324403 z dopiskiem POMOC DWOREK ZIELENIN
Można też wesprzeć Annę i Michała wysyłając pieniądze poprzez PayPal: dworekzielenin@wp.pl
- mówi przyjaciel poszkodowanej rodziny, jeleniogórski kajakarz Tomasz Czaplicki.

Link do materiału TVP Gdańsk, w którym mowa m.in o tragedii do jakiej doszło w Zieleninie: http://gdansk.tvp.pl/19018049/25022015-1830

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
949
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group