Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy

Przygotowania do uruchomienia miejskich lodowisk [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Wymiana wadliwego systemu chłodzącego na „system chłodzenia z rur PEHD w układzie Tichelmana” – to zakres naprawy lodowiska przy szkole Podstawowej nr 13 w Jeleniej Górze, kupionego w ramach rządowego programu „Biały Orlik 2012”. Otwarcie ofert nastąpi 19.listopada br. Na wykonanie prac wykonawca będzie miał trzy tygod

reklamy

Jak mówi wiceprezydent Mirosława Dzika, w tym roku skończyła się gwarancja na lodowisko przy Szkole Podstawowej nr 13. Dlatego za naprawę zapłaci miasto. Ile to będzie kosztowało? To będzie wiadomo po wyborze wykonawcy. – Dokonaliśmy analizy eksploatacji tego lodowiska i okazało się, że kosztuje to tak dużo jak wymiana systemu chłodzenia na nowy, stąd nasza decyzja – mówi wiceszefowa miasta.

Obecnie rozkładane jest też lodowisko miejskie przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Cieplicach czyli przy popularnym „Norwidzie”. – Myślę, że wszystkie lodowiska będą gotowe do uruchomienia za około dwa tygodnie. Ale to, kiedy zacznie się ich chłodzenie będzie zależało od pogody i temperatury – mówi Tomasz Kluch z Miejskiego Ośrodka Sportu w Jeleniej Górze.

Co ważne, ceny za korzystanie ze ślizgawek do końca roku pozostaną bez zmian.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka