Czytających: 11064

III-liga: Przygnębiająca porażka Karkonoszy w Bielawie

Niedziela, 2 listopada 2014, 22:52
Aktualizacja: 22:59
W kiepskich nastrojach wrócili z Bielawy piłkarze III–ligowych Karkonoszy Jelenia Góra. Podopieczni Artura Milewskiego w 15. kolejce ulegli na wyjeździe niżej notowanej Bielawiance 0:2 tracąc obie bramki w momencie gry w przewadze jednego zawodnika!

Do przerwy na murawie niewiele się działo i do szatni obie ekipy schodziły przy bezbramkowym remisie. W 60. minucie z boiska wyrzucony został filar Bielawianki Daniel Chęciński i wydawało się, że tylko kwestią czasu będzie zwycięski gol dla Karkonoszy. Gra w osłabieniu podziałała jednak na rywali niezwykle mobilizująco. Już pięć minut później miejscowych uradował Piotr Prokop, a w doliczonym czasie gry rezultat ustalił Kamil Kuska wykańczając zabójczą kontrę gospodarzy.

Bielawianka Bielawa - Karkonosze Jelenia Góra 2:0 (0:0)