Przygnębiająca porażka Karkonoszy w Bielawie

Wiadomości: III-liga
Niedziela, 2 listopada 2014, 22:52
Aktualizacja: 22:59
W kiepskich nastrojach wrócili z Bielawy piłkarze III–ligowych Karkonoszy Jelenia Góra. Podopieczni Artura Milewskiego w 15. kolejce ulegli na wyjeździe niżej notowanej Bielawiance 0:2 tracąc obie bramki w momencie gry w przewadze jednego zawodnika!

Do przerwy na murawie niewiele się działo i do szatni obie ekipy schodziły przy bezbramkowym remisie. W 60. minucie z boiska wyrzucony został filar Bielawianki Daniel Chęciński i wydawało się, że tylko kwestią czasu będzie zwycięski gol dla Karkonoszy. Gra w osłabieniu podziałała jednak na rywali niezwykle mobilizująco. Już pięć minut później miejscowych uradował Piotr Prokop, a w doliczonym czasie gry rezultat ustalił Kamil Kuska wykańczając zabójczą kontrę gospodarzy.

Bielawianka Bielawa - Karkonosze Jelenia Góra 2:0 (0:0)

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~ 2-11-2014 23:46
Szkoda pieniędzy z budżetu J. Góry na pseudo drużynę niech ja utrzymują pseudo kibice z wróbla nie zrobi się orła !!!!!!!!!!!!!!!!!!
~18 sqandal 3-11-2014 10:46
.... marność nad marnościami ta zbieranina niby zawodników karkonoszy to zwykli lenie którzy myślą ze są z Jeleniej Góry to i wiochy będą się ich bały a tu odwrotnie leją wszyscy tych wielkomiastowych z Jeleniej i .... no i al poyostaje tzlko ye taki klub marnieje i ........ no
~kora 3-11-2014 11:06
jakie koszty na to dziadostwo. Prosze niech ktoś policzy koszty Policji i ochrony, nie mówiąc o oświetleniu i nnnych kosztach. Ludzie umieraja w szpitalach z braku pieniędzy na leczenie a tu jedzie za grupką kilkudziesięciu pseudokibiców kilkudziesięciu policjantów. Żenada.
~Lio 3-11-2014 11:15
Słowem, wielki wstyd !!!
~rak 3-11-2014 11:42
kazdemu zdarza sie kiepski dzien i nie psioczyc na pilkarzy u siebie wygrywaja i to wystarczy na pierwszy sezon w 3 lidze dobrze ze nie sa w dole tabeli
~kibic 3-11-2014 15:23
Machowski i Sareło to dwa najgorsze transfery Karkonoszy. Trener ich wystawia w podstawowym składzie no prezentują najrówniejszą formę. Machowski to napastnik który w 15 meczach nie strzelił żadnej bramki a Sareło to obrońca który w każdym meczu zawali 1-2 bramki. A czemu trener jest na to ślepy? Bo to transfery Wiktora z Nowogrodźca i oni MUSZĄ grać.A wychowanków KSK oddajemy do innych klubów bo u nas nie ma dla nich miejsca. Ciekawe jak długo z taką polityką transferową grać w 3 lidze. W przerwie zimowej odchodzi na 100% Machowski,Kocot i Radziemski. Do KSK ma przejść kilku piłkarzy z Olimpii Kowary.
~ 3-11-2014 20:55
Do pracy na etat miernoty !!!
~ 4-11-2014 21:22
Bardzo mi przykro,że patałachy noszą nazwę KARKONOSZE !!!!!!!!!! Nazwać ich BEZNADZIEJA lub Przygnębiający !!
~boss 6-11-2014 8:36
Z tą rozpaczą to chyba lekka przesada... zobaczymy dalsze mecze III ligi..
~KS GÓRNIK 6-11-2014 12:23
zostawcie Olimpie Kowary w spokoju mam nadzieje tylko ze zaden zawodnik z Olimpi nie przejdzie do karkow bo to zaden awans sportowy tylko GÓRNIK NASZ KS!!!