Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

Przy Złotniczej zagrał klub z Ligi Mistrzyń

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Na zakończenie obozu Śląska Wrocław, zespół polskiej ekstraligi kobiet zmierzył się z czołową czeską ekipą - Spartą Praga, która wielokrotnie występowała w Lidze Mistrzyń UEFA. Zgodnie z przewidywaniami, górą była ekipa z Czech, ale dla kibiców była to ciekawa propozycja na spędzenie sobotniego popołudnia.

reklamy

Po rundzie jesiennej Śląsk Wrocław zajmuje w polskiej Ekstralidze 9. miejsce (na 12 zespołów). Sparta w czeskiej ekstraklasie jest na 3. miejscu (na 16 zespołów) i traci do liderek ze Slavii 4 pkt.

WKS Śląsk Wrocław - AC Sparta Praga 1:4 (0:2)

Honorowe trafienie dla wrocławianek zaliczyła Joanna Wróblewska.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka