Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 5696
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Podgórzyn: Przeżyli z sobą tyle lat!

Czwartek, 8 sierpnia 2019, 6:03
Aktualizacja: Wtorek, 13 sierpnia 2019, 10:11
Autor: WAC
Podgórzyn: Przeżyli z sobą tyle lat!
Fot. UG Podgórzyn
Kilka dni temu w Centrum Aktywności Społecznej "Pogórze" w Podgórzynie odbyła się niezwykła uroczystość. Trzy pary otrzymały Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Państwo Zofia i Władysław Niekłań oraz Jadwiga i Jan Marzewscy obchodzili jubileusz 50 – lecia zawarcia związku małżeńskiego. W przypadku Państwa Mieczysławy i Arkadiusza Mikołajewskich - od momentu gdy powiedzieli sobie sakramentalne tak minęło aż 63 lata. Wszystkie pary otrzymały Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, które nadawane są przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i są formą uhonorowania osób, które przeżyły co najmniej 50 lat w jednym związku małżeńskim.

Nie zabrakło również drobnych upominków oraz życzeń dalszych wielu wspólnie spędzonych lat, które złożyli obecni na uroczystości: zastępca wójta gminy Tomasz Szewczyk, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Danuta Śliwińska, zastępca przewodniczącego Rady Gminy Jakub Erchard, radny gminy Mariusz Micka, sołtysi Beata Dymek i Alina Sobieraj oraz rodziny i znajomi jubilatów.

Twoja reakcja na artykuł?

49
86%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
5%
Nudzi
1
2%
Smuci
1
2%
Złości
3
5%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group