Poniedziałek, 22 czerwca
21°C Jelenia Góra
reklamy

Przez zabawę do radości

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Wielką frajdę sprawili w środę swoim podopiecznym pracownicy Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Jeleniej Górze. Zaprosili dzieci na V Turniej Gier i Zabaw. Nudy nie było. Przegranych – też nie.

reklamy
reklamy

Wszystkich przywitała Małgorzata Lasek, szefowa przedszkola specjalnego przy ul. Grottgera, w którego ogrodach rozegrano imprezę. Zawody otworzył dyrektor ZSiP Romuald Szpot.

Zaproszono dzieci z Kamiennej Góry. Lubania oraz Wojcieszowa. Dojechali tylko kamiennogórzanie, pozostali – z przyczyn losowych – nie mogli uczestniczyć w turnieju.

Dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i ciężkim bawiły się dopingowane przez publiczność i organizatora turnieju Wojciecha Respondka. O dobre humory zadbali klauni z Lubina: Tosia i Jerzy.

W turnieju nie było przegranych. Dzieci zaangażowały mnóstwo energii i emocji w poszczególne konkurencje. Między innymi: bieg sztafetowy, z piłką, toczenie piłki oraz bieg z przysiadami. Nagrodą dla wszystkich był uśmiech i brawa za bardzo udaną imprezę.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka