Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 3118
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Przez zabawę do radości

Środa, 7 maja 2008, 12:41
Aktualizacja: 12:42
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Przez zabawę do radości
Fot. TEJO
Wielką frajdę sprawili w środę swoim podopiecznym pracownicy Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Jeleniej Górze. Zaprosili dzieci na V Turniej Gier i Zabaw. Nudy nie było. Przegranych – też nie.

Wszystkich przywitała Małgorzata Lasek, szefowa przedszkola specjalnego przy ul. Grottgera, w którego ogrodach rozegrano imprezę. Zawody otworzył dyrektor ZSiP Romuald Szpot.

Zaproszono dzieci z Kamiennej Góry. Lubania oraz Wojcieszowa. Dojechali tylko kamiennogórzanie, pozostali – z przyczyn losowych – nie mogli uczestniczyć w turnieju.

Dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i ciężkim bawiły się dopingowane przez publiczność i organizatora turnieju Wojciecha Respondka. O dobre humory zadbali klauni z Lubina: Tosia i Jerzy.

W turnieju nie było przegranych. Dzieci zaangażowały mnóstwo energii i emocji w poszczególne konkurencje. Między innymi: bieg sztafetowy, z piłką, toczenie piłki oraz bieg z przysiadami. Nagrodą dla wszystkich był uśmiech i brawa za bardzo udaną imprezę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
99
Coraz lepiej
25%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
16%
Wciąż fatalnie
21%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group