Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 3520
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przez zabawę do radości

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 7 maja 2008, 12:41
Aktualizacja: 12:42
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Wielką frajdę sprawili w środę swoim podopiecznym pracownicy Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Jeleniej Górze. Zaprosili dzieci na V Turniej Gier i Zabaw. Nudy nie było. Przegranych – też nie.

Wszystkich przywitała Małgorzata Lasek, szefowa przedszkola specjalnego przy ul. Grottgera, w którego ogrodach rozegrano imprezę. Zawody otworzył dyrektor ZSiP Romuald Szpot.

Zaproszono dzieci z Kamiennej Góry. Lubania oraz Wojcieszowa. Dojechali tylko kamiennogórzanie, pozostali – z przyczyn losowych – nie mogli uczestniczyć w turnieju.

Dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i ciężkim bawiły się dopingowane przez publiczność i organizatora turnieju Wojciecha Respondka. O dobre humory zadbali klauni z Lubina: Tosia i Jerzy.

W turnieju nie było przegranych. Dzieci zaangażowały mnóstwo energii i emocji w poszczególne konkurencje. Między innymi: bieg sztafetowy, z piłką, toczenie piłki oraz bieg z przysiadami. Nagrodą dla wszystkich był uśmiech i brawa za bardzo udaną imprezę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

piipi 7-05-2008 15:59
~ Janusz Korczak napisal,ze "..gdy smieje sie dziecko..smieje sie caly swiat"~Cudowna impreza...i WSPANIALI ORGANIZATORZY,a ktorzy tyle radosci dzieciom dali.~To jest strasznie wazne,aby oni nasza DOBROC SERCA otrzymali !!.~Pozdrawiam Was.piipi.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group