Czwartek, 2 lutego
Imieniny: Marii, Miłosławy
Czytających: 8233
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przez wyciek gazu ulica Cieplicka jest zamknięta, zmiany w kursach MZK

Środa, 27 marca 2013, 13:16
Aktualizacja: 15:28
Autor: Red
W Jeleniej Górze na ul.Cieplickiej w trakcie prac drogowych, została dzisiaj (27 marca br.) przed południem uszkodzona przez operatora koparki rura gazownicza. W związku z bardzo dużym wyciekiem gazu droga w kierunku Sobieszowa jest zamknięta.

Ruch odbywa się objazdami przez miejscowości: Piechowice Piastów lub Podgórzyn. Źródło: www.droganaszostke.pl

Od dyżurnego KMP w Jeleniej Górze dowiedzieliśmy się, że trwają intensywne prace przy usuwaniu awarii. Jak długo one potrwają - na razie nie wiadomo.

W związku z awarią sieci gazowej i brakiem możliwości przejazdu na odcinku pomiędzy przystankami Osiedle Orle a Sobieszów Urząd Celny, do odwołania zostaną wprowadzone n/w zmiany w kursowaniu autobusów linii 7, 9 i 15.

Autobusy linii 7 będą kursowały tylko na odcinku Kiepury - Osiedle Orle. Autobusy linii 9 na odcinku od przystanku Daniłowskiego do przystanku Sobieszów Pętla będą kursowały objazdem przez Podzamcze, a autobusy linii nr 15 będą kursowały wahadłowo na dwóch odcinkach tj. na odcinku Dworzec PKP Jelenia Góra – Osiedle Orle Pętla oraz na odcinku Sobieszów Pętla – Jagniątków – Michałowice -Piechowice.

- Po ustąpieniu przyczyn zamknięcia drogi autobusy powrócą na dotychczasowe trasy - informujue Marek Woźniak, prezes Zarządu MZK sp. z o.o. w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1137
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group