Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 2532
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Przez długi czas kładłem się spać wcześnie…” – premiera w Norwidzie

Poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 7:10
Aktualizacja: 7:27
Autor: Elster
Jelenia Góra: „Przez długi czas kładłem się spać wcześnie…” – premiera w Norwidzie
Fot. Archiwum Teatru
„Przez długi czas kładłem się spać wcześnie…” to tytuł sztuki, której premiera odbędzie się sobotniego wieczoru (27 kwietnia), o godzinie 19. 00 na Dużej Scenie Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze. Spektakl przygotowuje dramaturgiczno–reżyserski duet: Agata Puszcz i Wojciech Pitala.

„Przez długi czas kładłem się spać wcześnie…” w scenografii Joanny Piestrzyńskiej wchodzi już niebawem na afisz Teatru im. Norwida. Młodzi twórcy, Agata Puszcz i Wojciech Pitala, autorzy sztuki i reżyserzy, tworzą w swym dramacie portret rodziców i ich dwoje dzieci w średnim wieku, którym ci pierwsi wciąż zmuszeni są zapewnić byt tym drugim.

Dzieci nie chcą się usamodzielnić, bo… 30-letnia Olga nieustannie podnosi kwalifikacje, a - jak wiadomo – wg prawa rodzice nie mogą odmówić pomocy dorosłemu już dziecku jeżeli to dalej się uczy. Z kolei jej starszy o kilka lat brat Wiktor nie może znaleźć pracy, a więc wg prawa może zażądać pomocy od rodziców.

W spektaklu wystąpią: Elżbieta Kosecka, Iwona Lach, Anna Ludwicka-Mania, Agata Moczulska, Piotr Konieczyński oraz Robert Mania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group