Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 5745
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Przewoził amfę w lusterku

Poniedziałek, 30 czerwca 2008, 12:43
Aktualizacja: 12:44
Autor: TEJO
Pechowa dla jednego z jeleniogórskich kierowców okazała się kontrola drogowa. Powodem kłopotu nie było przekroczenie prędkości, ale zawartość… jednego z lusterek w pojeździe. Policja złapała też dealera, który małolatom sprzedawał marihuanę. Obydwu mężczyznom grozi kara więzienia.

W niedzielę pod wieczór policjanci, którzy patrolowali ulicę Wolności, zauważyli samochód cinquecento. Prowadzący pojazd zachowywał się podejrzanie. Mężczyzna jeździł od jednej stacji paliw do drugiej. Mundurowi postanowili sprawdzić, co jest powodem dziwnego zachowania mężczyzny – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Funkcjonariusze zatrzymali kierującego do kontroli drogowej. Okazał się nim 27-letni jeleniogórzanin. Mężczyzna był bardzo zdenerwowany, co chwilę spoglądał na lusterko. Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić samochód. W lusterku narkotyki: kilkanaście działek amfetaminy zapakowanej w czterech woreczkach strunowych.
Kierujący został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.

Ponadto dwa dni wcześniej „kryminalni” z Jeleniej Góry zatrzymali 21-letniego dealera narkotyków. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna kilkanaście razy sprzedał marihuanę małoletnim, w różnych ilościach od 0,5 do 1,5 grama jednorazowo. Cena jednej porcji kształtowała się od 15 do 40 zł.

Mężczyzna został za to przestępstwo tymczasowo aresztowany. Za udzielanie narkotyków małoletnim grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od trzech lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
357
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group