Reklama
Poniedziałek, 8 czerwca
21°C Jelenia Góra

Przeszukiwali koryto rzeki

Audio

Czytaj na głos

Specjalistyczna grupa ratownictwa wodno- nurkowego z Legnicy przeszukiwała rzekę Bóbr we Włodzicach Małych. Działania poszukiwawcze prowadziły trzy zastępy strażaków, wykwalifikowani nurkowie oraz lwówecka policja.

Autor: Ewa Fit 1 min czytania

W niedzielę (1.08) przy moście na Bobrze znaleziono porzucony kask i motocykl. Nie wiadomo było natomiast co stało się z właścicielem pojazdu. Jak się okazało, wszystko zaczęło się w sobotni (31.07) wieczór, kiedy kierujący motocyklem 22-latek wpadł w poślizg na łuku drogi i stracił panowanie nad pojazdem. Motocykl wylądował na skarpie przy moście, a mężczyzna mający problem z jego wydobyciem, wrócił do domu. Tam właśnie, całego i zdrowego zastała go policja.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Kontenery wynajem- odpady po budowlane ,gruz i inne Usługi różne Jelenia Góra Cena Brak zdjęcia Elewacje Docieplenia Domów Usługi budowlane Jelenia Góra Cena Brak zdjęcia Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Dam pracę Cieplice Śląskie-Zdrój Cena

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka