Czytających: 13075

Jelenia Góra: Przespały pierwszą połowę

Czwartek, 31 października 2019, 16:16
Aktualizacja: 16:17
W środowym pojedynku Dolnośląskiej Ligi Juniorek jeleniogórskie Karkonosze musiały uznać wyższość ekipy z Lubina. Podopieczne Dili Samadovej w pierwszej połowie zdobyły zaledwie 3 gole i mimo lepszej postawy w drugiej części meczu, musiały uznać wyższość Zagłębia.

Od stanu 1:1 jeleniogórzanki straciły 7 bramek z rzędu, więc sytuacja już po 11 minutach gry była bardzo trudna. W 23. minucie było już 2:12, a do przerwy 3:14, co nie napawało optymizmem. W drugiej odsłonie miejscowe poprawiły skuteczność, ale równie dobrze radziły sobie przyjezdne. Mimo zwycięstwa w drugiej części 12:10, bilans całego spotkania to wyraźna wygrana "Miedziowych", które zapewniły sobie pierwsze miejsce w tabeli po pierwszej rundzie.

Karkonosze Jelenia Góra - Zagłębie I Lubin 15:24 (3:14)

Karkonosze: Lambrinow - Jarosz 5, Jurgiewicz 4, Gałuszka 3, Kołecka 1, Mazurkiewicz 1, Warchoł 1, Drąg, Godyla, Jesionek-Wróblewska, Jośko, Szramik, Wrotniewska, Ziemkiewicz.
Zagłębie: Gawron 7, Styś 7, Góral 3, Cieślik 2, Jaroniewska 2, Kamińska 2, Wolska 1, Bylewska, Drzemicka, Janisio, Karpiel, Kondracka.
Kary: 4 minuty (Karkonosze) - 10 minut (Zagłębie)
Sędziowali: Adam Parkitny, Karol Zając (Świdnica)
Widzów: 60.

W następnej kolejce Karkonosze ponownie zagrają u siebie, tym razem z Handballem-28 Wrocław (7.11, godz. 16:00 w hali przy ul. Złotniczej).