Zalogowanych: 2

Jeżów Sudecki: Przespali początek meczu

Środa, 11 listopada 2020, 20:23
Aktualizacja: 20:24
W 17. kolejce IV ligi Lotnik Jeżów Sudecki podejmował Spartę Rudna. Już po czterech minutach gospodarze przegrywali 0:2 i mimo że więcej goli przyjezdni nie zdobyli, to ekipa Artura Milewskiego nie zdołała odwrócić losów spotkania.

Jeżowianie już w pierwszej minucie stracili gola - jego autorem był Mateusz Kochman. Niewiele później było już 0:2, bowiem na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Oruba. Dopiero po zmianie stron miejscowi uwierzyli, że jeszcze nie wszystko stracone - w 65. minucie bramkę kontaktową zdobył Damian Górgul. Miejscowi mieli sporo okazji, aby nie przegrać meczu, ale brakowało szczęścia i precyzji. Jak się okazało, więcej goli nie padło i zamykający tabelę grupy zachodniej Lotnik poniósł 13. porażkę w sezonie.

Lotnik Jeżów Sudecki - Sparta Rudna 1:2 (0:2)

Lotnik: Marmurenko - Dulny (28' Piwiński), Saniuk, Bereźnicki, Białkowski, Górgul, Karmelita, Kieć (80' Ulanowski), Niemirski (52' Górski), Pelowski (83' Czpakowski), Suchanecki.
Sparta: Maciej Kijewski - Hołówka, M. Kochman, Konefał (72' Ostrowski), Książek, D. Malawski, Muzeja, Oruba, Suchora (46' R. Malawski), Świdwa (88' Glinkowski), Walczak (46' Olszewski).

W następnej kolejce (14.11, godz. 13:30) Lotnik zagra w Złotoryi z Górnikiem.