Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 11315
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przekazali dary dla ZOL–u

Środa, 29 kwietnia 2020, 14:23
Aktualizacja: Czwartek, 30 kwietnia 2020, 19:45
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Przekazali dary dla ZOL–u
Fot. użyczone
Akcja pomocowa dla placówek służby zdrowia z regionu jeleniogórskiego pod nazwą #graMYdojednejbramki zainicjowana przez firmę Sikla Polska oraz klub sportowy Victoria Jelenia Góra jest na etapie finalizacji. Pierwszy sprzęt ochronny o wartości 5 tysięcy złotych trafił do Zakładu Opiekuńczo–Leczniczego Caritas Diecezji Legnickiej w Jeleniej Górze.

W paczkach przekazanych do ZOL-u znalazły się m. in. przyłbice, fartuchy i kombinezony barierowe, gogle oraz rękawiczki.

Materiały zostały w całości sfinansowane ze środków uzbieranych w ramach akcji charytatywnej #graMydojednejbramki, których organizatorem byli właśnie: firma Sikla Polska oraz klub sportowy Victoria Jelenia Góra – informuje Justyna Adamczuk z Sikli. Wspólnie postanowiliśmy w tym trudnym okresie wesprzeć naszych medyków, bo dzisiaj to oni stoją na pierwszej linii frontu i dbają o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich - dodała.
Pieniądze na zakup sprzętu ochronnego zbieraliśmy przez okres świąteczny. Nasz sponsor strategiczny przekazał na ten cel kwotę 5 tys. zł, a w trakcie zbiórki na portalu „zrzutka.pl” społeczność naszego klubu oraz mieszkańcy miasta wpłacili jeszcze 7 129,00 PLN, co łącznie dało kwotę 12 129,00 PLN – raportuje Paweł Bigus z Victorii. - Obecnie czekamy na transport kolejnych zamówionych materiałów i będziemy je rozdysponowywać zgodnie z zaleceniami prezydenta Jeleniej Góry oraz starosty powiatu jeleniogórskiego wśród kolejnych placówek medycznych - dodał przedstawiciel beniaminka jeleniogórskiej A-klasy.

Twoja reakcja na artykuł?

21
88%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
4%
Złości
1
4%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
820
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group