Sobota, 27 czerwca
25°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Przegrali z Legią

Audio

Czytaj na głos

Autor: KED 1 min czytania

Juniorzy KS Sudety Jelenia Góra stracili szanse na awans do półfinałów Mistrzostw Polski.

W drugim meczu podczas turnieju ćwierćfinałowego rozgrywanego w Kołobrzegu podopieczni trenera Artura Czekańskiego ulegli Legii Warszawa 50:75. Losy meczu rozstrzygnęły się w III kwarcie wysoko przegranej przez Sudety 5:22. W tym okresie z parkietu po IV faulu musiał zejść czołowy jeleniogórski junior Wojciech Klimek. Wcześniej Sudety walczyły z Legią jak równy z równym i po dwóch pierwszych kwartach przegrywały różnicą tylko pięciu oczek Jeleniogórzanie w całym meczu nie trafili aż 19 rzutów wolnych. Co ciekawe znaczące zdobycze punktowe dla Sudetów zanotowali w tym meczu jedynie trzej gracze. W tej sytuacji trudno było marzyć o zwycięstwie z dobrze dysponowanym zespołem ze stolicy.

Legia Warszawa – KS Sudety 50:75 (23:22, 19:15, 22:5, 11:8)
Sudety: Klimek 17, Pruszczak 17, Kozak 13, Chrustowski 2, Wolski 1, Gierałt, Filiński, Radziszewski, Marciniszyn, Przydryga.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka