Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 6187
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Przedszkolaki z „Kacperka” bawiły się na całego

Niedziela, 5 lutego 2012, 15:43
Aktualizacja: 15:44
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Przedszkolaki z „Kacperka” bawiły się na całego
Fot. Petr
W Szkole Tańca Kurzak & Zamorski w Jeleniej Górze odbyła się dzisiaj wielka karnawałowa impreza przygotowana z myślą o przedszkolakach z „Kacperka” i ich rodzicach. – Konkursy z nagrodami, gry oraz zabawy integracyjne, tańce. Tak się bawi nasze przedszkole! – mówi Grażyna Kołodziejczuk–Frankowska, dyrektor placówki.

Podczas imprezy karnawałowej zorganizowanej w Szkole Tańca Kurzak & Zamorski w Jeleniej Górze przez Niepubliczne Przedszkole „Kacperek”, istotnie – gier, zabaw, tańców oraz innych atrakcji było bez liku. Co ważne, wszystkie one zostały przygotowane tak, aby zaktywizować do wspólnego imprezowania zarówno dzieci, jak i dorosłych. Było wesoło, w rytmie różnych przebojów dla małych i dużych, i przy „otwartym bufecie” z całą gamą łakoci dla maluchów.

– Podobne imprezy organizujemy już od kilku lat. Uważam, że pozwalają nam one na większą integrację; poprzez zabawę umacniają się relacje między dziećmi, rodzicami i pracownikami naszego przedszkola. Jestem bardzo zadowolona, że dziś było aż tylu uczestników. Małych i dużych przebierańców, uśmiechniętych i szczęśliwych – podsumowuje dyrektor „Kacperka”, Grażyna Kołodziejczuk-Frankowska.

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group