Wtorek, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 7385
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Przedszkolaki walczyły na stoku

Poniedziałek, 10 stycznia 2011, 21:18
Aktualizacja: Środa, 12 stycznia 2011, 17:36
Autor: MDvR
Szklarska Poręba: Przedszkolaki walczyły na stoku
Fot. archiwum
W minioną niedzielę 9 stycznia Puchatek stał się areną trzymających w napięciu zmagań przedszkolaków w narciarstwie zjazdowym. Na starcie stanęło ponad 30 maluchów w wieku od trzech do sześciu lat.

Trasa nie była trudna, ale wymagała dobrej techniki. Trzeba było się mocno odepchnąć i, jak rodzice tłumaczyli swym pociechom, „ciąć na jajo”. Wszystkie przedszkolaki dotarły bez upadku do mety, gdzie czekali na nich dumni rodzice i dziadkowie. Ceremonia wręczenia medali odbyła się tuż po zakończeniu zjazdów. Wszystkie maluchy otrzymały dyplomy za uczestnictwo, najlepszym zawodnikom wręczono medale.

W przedziale wiekowym 2006 i 2007 wystartowali tylko dwaj zawodnicy. Pierwszy na metę dotarł Adam Kałwa, tuż za nim linię końcową minęła Natalia Jagodzińska. Znacznie większa była grupa starszaków. W tej kategorii wiekowej, podobnie jak w zeszłym roku, pierwsze miejsce zdobył Wiktor Żmudziński.

Następne Mistrzostwa Przedszkolaków w Narciarstwie Zjazdowym już w marcu. Organizatorami Mistrzostw dla Przedszkolaków byli: Klub Sportowy Szrenica i Przedszkole Samorządowe nr 2.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.szklarskaporeba.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group