Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 7761
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przedszkolaki w SP 7

Piątek, 8 listopada 2019, 8:16
Aktualizacja: Poniedziałek, 11 listopada 2019, 6:10
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Przedszkolaki w SP 7
Fot. Przemek Kaczałko
Już po raz piąty w Szkole Podstawowej Nr 7 w Jeleniej Górze odbył się Rajd Przedszkolaka, w którym uczestniczą dzieci z okolicznych placówek. Dzięki takiej inicjatywie maluchy poznają specyfikę szkoły, do której wkrótce mogą trafić.

Do szkoły przy ul. Sudeckiej przybyły dzieci: z Miejskiego Przedszkola Nr 2, Miejskiego Przedszkola Nr 4, Niepublicznego Przedszkola "Piątka" oraz Miejskiego Przedszkola Nr 27 "Okrąglaczek". Na początek rajdu odbyło się spotkanie w sali gimnastycznej, gdzie goście zostali powitani przez organizatorów, a uczniowie klasy pierwszej zaśpiewali nieco młodszym kolegom i koleżankom powitalna piosenkę. Następnie każda z grup miała za zadanie odwiedzić wyznaczone sale w budynku szkoły, gdzie czekały na nich różne konkurencje do wykonania.

To już tradycja - zapraszamy lokalne przedszkola, które są w naszych okolicach - powiedziała Anna Matyjaszczyk, nauczycielka z SP 7. - Do wykonania jest siedem konkurencji - są to zajęcia taneczne, plastyczne, matematyczne, sportowe, zagadnienia z języka angielskiego i komputerowe - dodała A. Matyjaszczyk.

Co najważniejsze, konkurencje były dostosowane do wieku uczestników - wszyscy świetnie się bawili, a zwycięzcą był każdy przedszkolak.

Impreza ma na celu pokazanie przedszkolakom, że w "Siódemce" dużo się dzieje, jest ciekawie i zanim wielu z nich przejdzie do następnego etapu edukacji - mogą poznać mury szkoły, nauczycieli oraz starszych kolegów i koleżanki.

Twoja reakcja na artykuł?

5
71%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
29%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group