Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 1703
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przedszkolaki na spotkaniu z uczniami Rzemiosł

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 2 maja 2015, 8:23
Aktualizacja: 8:26
Autor: Angela
Fot. Organizator
„Czym skorupka za młodu nasiąknie…” – to tytuł projektu edukacyjnego spotkań przedszkolaków z uczniami Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze. Odbyła się już druga edycja.

Tym razem gośćmi szkoły byli podopieczni Przedszkola Integracyjnego nr 14 w Jeleniej Górze. Spotkanie składało się z dwóch etapów – pogadanki na temat książek oraz ich szaty graficznej (ilustracji, okładek, krojów pisma), a także konkursu plastycznego ulubionego bohatera bajkowego.

Młodzież Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum zorganizowała dodatkowo na sali gimnastycznej gry i zabawy dla dzieci. Wyróżnionym w konkursie wręczone zostały nagrody książkowe, a pozostałym uczestnikom upominki w postaci słodyczy oraz gadżetów wykonanych przez uczniów szkoły.

Organizacją tego projektu zajęły się nauczycielki biblioteki szkolnej: Agnieszka Gradkowska, Ewa Helik i Ewa Mickiewicz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~rzemiosla 2-05-2015 17:58
Bo Rzemiosla sa fajne, fajna atmosfera ,fajni nauczyciele tylko zeby odmalowac te korytarze,drzwi lekcyjne i dac na w-f wyzsze lawki bylo by na 6 plus

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group