Czwartek, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 5938
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przedszkolaczki babciom i dziadkom

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 23 stycznia 2019, 6:14
Aktualizacja: Czwartek, 24 stycznia 2019, 7:13
Autor: Angelika Grzywacz– Dudek
Fot. Angelika Grzywacz- Dudek
Maluszki z grupy Krasnoludków Miejskiego Przedszkola nr 4 w Jeleniej Górze przygotowały dla swoich babć i dziadków przepiękny występ złożony z wierszyków, piosenek i układów tanecznych. Było uroczyście i wzruszająco. – Przyjechaliśmy na to spotkanie aż z Zebrzydowej, droga zajęła nam godzinę, ale naprawdę było warto – mówili Elżbieta i Ryszard Nitarscy.

Podobne występy z okazji Dnia Babci i Dziadka w ostatnich dniach odbywały się we wszystkich przedszkolach i szkołach, ale jak podkreślali dziadkowie przybyli do Miejskiego Przedszkola nr 4, najbardziej wzruszające to występy najmłodszych wnuków.

Mam już starsze wnuki i uczestniczyłem w wielu takich uroczystościach, ale za każdym razem łezka kręci się w oku, kiedy te wierszyki i piosenki słyszymy z ust najmniejszych wnuków – mówił Tadeusz Barczyk, dziadek Igi.

Na scenie trzy- i czterolatki, przygotowane przez Małgorzatę Duszkiewicz i Elżbietę Sokolińską, zaprezentowały nie tylko talenty wokalne czy taneczne, ale i aktorskie. Ich życzenia płynące prosto z serc urzekły gości. Nie obyło się bez wzruszeń i gorących oklasków.

Na koniec maluszki wręczyły dziadkom i babciom własnoręcznie przygotowane laurki i zaprosiły swoich ukochanych krewnych na poczęstunek. Nie zabrakło również gorących przytuleń i buziaków, bo przecież nikt tak jak babcie i dziadkowie nie kocha i nie rozpieszcza…

Twoja reakcja na artykuł?

13
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Tezaq 23-01-2019 7:40
Zebrzydowej. Mapa w dłoń .
~Misiaczki dwa 23-01-2019 8:37
Wielkie brawa i ogromny szacunek dla Pań nauczycielek, które w tak krótkim czasie potrafiły przygotować to przestawienie, co doświadczenie to doświadczenie. Które ze świeżo upieczonych nauczycielek potrafiłyby tak zorganizować trzylatki.
~Foe 23-01-2019 13:31
Czy ktoś może pozabierać te telefony i wynająć profesjonalnego fotografa na takie wydarzenia ? Kurła czasami tylko las rąk widać a własnej pociechy nie dojrzysz .
~Gosć 24-01-2019 0:32
Te wszystkie dzieciaczki mają takie worki pod oczami - to chyba od komputerów, komórek i tabletów, w które non stop ślumpią.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group