Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 5221
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przedszkolaczki babciom i dziadkom

Środa, 23 stycznia 2019, 6:14
Aktualizacja: Czwartek, 24 stycznia 2019, 7:13
Autor: Angelika Grzywacz– Dudek
Jelenia Góra: Przedszkolaczki babciom i dziadkom
Fot. Angelika Grzywacz- Dudek
Maluszki z grupy Krasnoludków Miejskiego Przedszkola nr 4 w Jeleniej Górze przygotowały dla swoich babć i dziadków przepiękny występ złożony z wierszyków, piosenek i układów tanecznych. Było uroczyście i wzruszająco. – Przyjechaliśmy na to spotkanie aż z Zebrzydowej, droga zajęła nam godzinę, ale naprawdę było warto – mówili Elżbieta i Ryszard Nitarscy.

Podobne występy z okazji Dnia Babci i Dziadka w ostatnich dniach odbywały się we wszystkich przedszkolach i szkołach, ale jak podkreślali dziadkowie przybyli do Miejskiego Przedszkola nr 4, najbardziej wzruszające to występy najmłodszych wnuków.

Mam już starsze wnuki i uczestniczyłem w wielu takich uroczystościach, ale za każdym razem łezka kręci się w oku, kiedy te wierszyki i piosenki słyszymy z ust najmniejszych wnuków – mówił Tadeusz Barczyk, dziadek Igi.

Na scenie trzy- i czterolatki, przygotowane przez Małgorzatę Duszkiewicz i Elżbietę Sokolińską, zaprezentowały nie tylko talenty wokalne czy taneczne, ale i aktorskie. Ich życzenia płynące prosto z serc urzekły gości. Nie obyło się bez wzruszeń i gorących oklasków.

Na koniec maluszki wręczyły dziadkom i babciom własnoręcznie przygotowane laurki i zaprosiły swoich ukochanych krewnych na poczęstunek. Nie zabrakło również gorących przytuleń i buziaków, bo przecież nikt tak jak babcie i dziadkowie nie kocha i nie rozpieszcza…

Twoja reakcja na artykuł?

13
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
692
Tak
21%
Nie
68%
Jeszcze nie wiem
11%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group