Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 5956
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przedświątecznie podczas spotkania chorych na SM

Niedziela, 10 marca 2013, 8:56
Aktualizacja: 9:01
Autor: Org
Jelenia Góra: Przedświątecznie podczas spotkania chorych na SM
Fot. Organizator
Podczas marcowego spotkania Towarzystwa Chorych na Stwardnienie Rozsiane w Jeleniej Górze odbyły się warsztaty decoupage, ufundowane przez Prywatne Centrum Kształcenia Kadr. Uczestnicy wykonywali m.in. świąteczne ozdoby tą techniką.

Spotkania Towarzystwa odbywają się w każdy pierwszy piątek miesiąca o godz. 16.00 w sali Jeleniogórskiego Centrum Kultury. Na ostatnim przed Wielkanocą spotkaniu zorganizowane zostały warsztaty, poświęcone tematyce świątecznej. Uczestnicy wykonali wyjątkowe pisanki, za pomocą techniki decoupage. Była to również sposobność do chwili relaksu i spędzenia czasu w miłym towarzystwie.

- To działanie miało dla nas wielką wagę. Oprócz zdobycia nowych umiejętności, przeżyliśmy bardzo miłe chwile. Wspólna praca w grupie, przyjemny nastrój procentuje lepszym stanem psychicznym ludzi chorych - powiedziała Ligia Jamer, przewodnicząca Towarzystwa.

Była to już druga edycja warsztatów zorganizowania dla Towarzystwa Chorych na Stwardnienie Rozsiane w Jeleniej Górze przez PCKK. Pierwsze warsztaty odbyły się przed Bożym Narodzeniem. Wtedy uczestnicy wykonywali za pomocą tej samej techniki świeczki oraz świąteczne podkładki pod kubki.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group