Piątek, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 6047
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przedświątecznie podczas spotkania chorych na SM

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 10 marca 2013, 8:56
Aktualizacja: 9:01
Autor: Org
Fot. Organizator
Podczas marcowego spotkania Towarzystwa Chorych na Stwardnienie Rozsiane w Jeleniej Górze odbyły się warsztaty decoupage, ufundowane przez Prywatne Centrum Kształcenia Kadr. Uczestnicy wykonywali m.in. świąteczne ozdoby tą techniką.

Spotkania Towarzystwa odbywają się w każdy pierwszy piątek miesiąca o godz. 16.00 w sali Jeleniogórskiego Centrum Kultury. Na ostatnim przed Wielkanocą spotkaniu zorganizowane zostały warsztaty, poświęcone tematyce świątecznej. Uczestnicy wykonali wyjątkowe pisanki, za pomocą techniki decoupage. Była to również sposobność do chwili relaksu i spędzenia czasu w miłym towarzystwie.

- To działanie miało dla nas wielką wagę. Oprócz zdobycia nowych umiejętności, przeżyliśmy bardzo miłe chwile. Wspólna praca w grupie, przyjemny nastrój procentuje lepszym stanem psychicznym ludzi chorych - powiedziała Ligia Jamer, przewodnicząca Towarzystwa.

Była to już druga edycja warsztatów zorganizowania dla Towarzystwa Chorych na Stwardnienie Rozsiane w Jeleniej Górze przez PCKK. Pierwsze warsztaty odbyły się przed Bożym Narodzeniem. Wtedy uczestnicy wykonywali za pomocą tej samej techniki świeczki oraz świąteczne podkładki pod kubki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~uczestniczka 10-03-2013 19:26
jak widać można coś zrobić dla innych bez "kosztowo" a z serca, salę z a darmo udostępnia JCK, Panie z PCKK dostarczyły materiały a My miałyśmy przyjemne popołudnie, Pani Ligio dziękujemy :)
~Anna Maria 10-03-2013 20:51
Wielkie dzięki Pani Dyrektor Jolancie Ratyńskiej za wielkie serce i zorganizowanie mam tak przyjemnego popołudnia. Dzięki warsztatom nauczyliśmy się techniki decoupage i wykonaliśmy przepiękne pisanki wielkanocne.
rymcycymcy 10-03-2013 22:37
To chyba w tytule powinno być ...chorych na SR ! :) ...na SM to wygląda jakby chodziło o straż miejską ! :) ...no przynajmniej ja tak pomyślałem

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group