Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 7 listopada
Imieniny: Kariny, Antoniego
Czytających: 13109
Zalogowanych: 106
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Przedstawiono pomysły na przebudowę stadionu

Piątek, 25 lutego 2011, 8:58
Aktualizacja: 8:58
Autor: RED
Odbyły się konsultacje z projektantem stadionu przy ul. Złotniczej. Wrocławska firma przedstawiła – zgodnie z harmonogramem – alternatywne koncepcje przebudowy stadionu.

Najważniejszym elementem przedłożonych projektów jest, że w obszarze planowanym uda się zmieścić dwie płyty boiskowe, w tym jedną – ze sztuczną murawą. Oznacza to w praktyce, że możliwe będą treningi grup i klubów piłkarskich, które odbywać się mają na boisku bocznym (ze sztuczną murawą), a przez to nie będą wpływały na obniżenie jakości płyty boiska głównego.

Bez problemu na głównej płycie i w jej bezpośrednim otoczeniu rozmieszczono też elementy wyposażenia lekkoatletycznego (rzutnie, bieżnie i piaskownice do skoków. Z konsultacji wynika m.in., iż termin oddania gotowego projektu i kosztorysu nie jest zagrożony w najmniejszym stopniu – podano w komunikacie z Urzędu Miasta w Jeleniej Górze.

Sonda

Czy w mijającym roku zmarł ktoś z Twojej rodziny albo dobry znajomy?

Oddanych
głosów
853
Tak
66%
Nie
34%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Nie myjesz zębów i idziesz spać? Oto konsekwencje
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Inne wydarzenia
Bije rekordy w ekstremalnej dyscyplinie. Rośnie prawdziwy brylant
 
Aktualności
Wiosenne techno w Jeleniej Górze
 
Kilometry
Łomnica doczekała się ronda
 
Aktualności
Złoty pociąg – krok do przodu czy w bok?
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group