Piątek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 4140
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Przedsmak z rusztu. Zapowiedź Pucharu Polski w Grillowaniu w Cieplicach

Środa, 6 kwietnia 2011, 16:08
Aktualizacja: 16:09
Autor: Organizatorzy
W Parku Norweskim w Cieplicach 25 czerwca 2011 odbędzie się Puchar Polski w Grillowaniu im. Macieja Kuronia. W konkursie grillowym wystartuje 12 ekip kucharzy zawodowych i amatorów grillowania nie związanych profesjonalnie z gastronomią.

Od godz. 14.00 do 18.00 grillowane będą potrawy z drobiu, ryb, mięsa wieprzowego i warzyw. Jury profesjonalne i degustacyjne oceniać będzie grillowane potrawy wg standardów World Barbecue Association (Światowe Stowarzyszenie Grilla).

Polacy zaliczani są do światowej czołówki Mistrzów Barbecue, co udowodnili zdobywając Puchar Europy w Grillowaniu w 2003 roku i Mistrzostwo Świata w Grillowaniu w 2006 roku. Ekipa Polish Barbecue Kings reprezentująca kucharzy zawodowych od 2007 roku uczestniczy w Amerykańskim Pucharze Grillowym Jacka Danielsa.

Organizatorzy Pucharu firma Sudety IT i Urząd Miasta w Jeleniej Górze zapraszają, na smakowite wydarzenie mieszkańców i turystów odwiedzających Kotlinę Jeleniogórską w pierwszy wakacyjny weekend. Dla zainteresowanych udziałem w Pucharze więcej informacji na www.dobrysmak.pl

Patronat nad Pucharem objęła pani Joanna Kuroń oraz prezydent Jeleniej Góry pan Marcin Zawiła.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group