Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 21 lutego
Imieniny: Eleonory, Roberta
Czytających: 9288
Zalogowanych: 38
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Przedsiębiorczość pięknej płci

Piątek, 23 kwietnia 2010, 8:41
Aktualizacja: 8:42
Autor: Ania
JELENIA GÓRA: Przedsiębiorczość pięknej płci
Fot. Ania
– Czym jest dla Ciebie sukces? Jakie stawiamy sobie cele? Skąd czerpać motywację do działania? – na takie pytania próbowano odpowiedzieć podczas Studenckiego Forum Business Centre Club

Spotkanie z cyklu „Przedsiębiorcza Kobieta” odbyło się wczoraj na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego Wydział Gospodarki Regionalnej i Turystyki w Jeleniej Górze.

- „Przedsiębiorcza Kobieta” to ogólnopolski projekt, którego celem jest wspieranie przedsiębiorczości i aktywności młodych kobiet w biznesie. Skierowany jest szczególnie do tych pań, które chcą podnosić swoje kwalifikacje, rozwijać wiedzę i umiejętności – informują organizatorzy.

Projekt jest atrakcyjny zarówno dla kobiet, które już mają za sobą „pierwsze kroki” w biznesie, jak i tych, które dopiero planują stać się bizneswoman.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy będziesz płacił podatek kościelny?

Oddanych
głosów
760
Tak
18%
Nie
82%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak czytanie zmienia mózg?
Rozmowy Jelonki
Miliardy dla Polski z SAFE
 
Aktualności
Odwiedzają Śnieżkę nawet o wschodzie słońca
 
Uzdrowisko Cieplice
Choroby reumatyczne – kompleksowe leczenie w Uzdrowisku Cieplice
 
Jelenia Góra - KARR
Dolnośląscy Liderzy Biznesu 2026
 
Pogoda
Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group