Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 6012
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przedłużony areszt dla zabójcy z filharmonii

Czwartek, 7 listopada 2013, 8:25
Aktualizacja: Piątek, 8 listopada 2013, 6:53
Autor: Angela
Jelenia Góra: Przedłużony areszt dla zabójcy z filharmonii
Fot. Archiwum
Do stycznia 2014 roku sąd przedłużył areszt dla 29–letniego Michała M., który jest podejrzewany o podwójne zabójstwo w Filharmonii Dolnośląskiej, do którego doszło 8. marca w nocy. Zginęła 27–letnia harfistka z Warszawy oraz 60–letni ochroniarz.

- Prokuratura zabezpieczyła dowody i wykonała wszystkie czynności, które mogła zrealizować. Teraz czekamy na wyniki badań Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie. Chodzi o ekspertyzy: biologiczną, genetyczną i daktyloskopię, które potwierdzą od kogo pochodzi materiał dowodowy i czy ślady na zabezpieczonych przedmiotach należą do wytypowanych przez nas osób – mówi prokurator Violetta Niziołek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Przypomnijmy: Michał M. został zatrzymany pod Katowicami po tym, jak w Filharmonii Dolnośląskiej znaleziono zwłoki 27-letniej Victorii, Anny J. , która została najpierw zgwałcona, a następnie uduszona w pomieszczeniu hotelowym, znajdującym się na pierwszym piętrze Filharmonii Dolnośląskiej. Drugą z ofiar, ok. 60 –letniego ochroniarza z Jeleniej Góry znaleziono na parterze. Leżał w kałuży krwi. On został najprawdopodobniej uduszony paskiem od spodni. Miał też rany na całym ciele.

29-letni Michał M., był pracownikiem technicznym Filharmonii Dolnośląskiej.

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group