Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 5025
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Przechwycili narkotyki warte pół miliona złotych

Piątek, 16 lipca 2010, 8:42
Aktualizacja: Sobota, 17 lipca 2010, 8:00
Autor: KMP
JELENIA GÓRA: Przechwycili narkotyki warte pół miliona złotych
Fot. Policja
Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz handel nimi. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 45 tysięcy porcji środków odurzających o wartości 500 tysięcy złotych.

Wczoraj policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 28-letniego mieszkańca jednej z podjeleniogórskich miejscowości podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz o handel nimi.

Funkcjonariusze uzyskali informację, że mężczyzna może zajmować się dystrybucją środków odurzających w Jeleniej Górze i okolicach. Informacja ta wkrótce się potwierdziła: znaleziono blisko 45 tysięcy porcji środków odurzających, które ukryte były w piwnicy nieopodal budynku mieszkalnego.

– Było to 28 tysięcy porcji marihuany i ponad 15 tysięcy porcji amfetaminy o wartości 500 tysięcy złotych. Część narkotyków ukryta była w plastikowej beczce, w workach i reklamówkach. Te przeznaczone były dla odbiorców hurtowych, ale również policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt porcji narkotyków przeznaczonych dla odbiorców indywidualnych – mówi podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji.

Obecnie policjanci ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających, kanały dystrybucji oraz odbiorców indywidualnych. Nie wykluczone są kolejne zatrzymania w tej sprawie.

Diler trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz ich dystrybucję grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (113)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group