Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 5625
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Przebudują stadion. Treningi przed Euro niewiadomą

Wtorek, 8 listopada 2011, 8:45
Aktualizacja: 8:46
Autor: Agrafka
W połowie listopada ma ruszyć przebudowa kompleksu sportowego przy ul. Złotniczej. Czy jakaś drużyna uczestnicząca w turnieju będzie tu trenowała do Euro 2012?

Jak informuje rzecznik Urzędu Miasta w Jeleniej Górze Cezary Wiklik już wkrótce, bo w połowie listopada, plac budowy zostanie przekazany firmie, która wygrała przetarg. – Warto podkreślić, że ma być to stadion piłkarsko-lekkoatletyczny, nie jest więc budowany tylko na potrzeby Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012, ale głównie dla jeleniogórskich sportowców i ku pożytkowi publicznemu – powiedział Cezary Wiklik, rzecznik Urzędu Miasta.

Przedstawiciele Wrocławskiego Komitetu Euro 2012 r. oglądali już Pałac Wojanów i obiekty przy ul. Lubańskiej. Nie została jednak jeszcze podjęta decyzja, czy w ogóle jakieś drużyny będą korzystać z jeleniogórskich obiektów, zarówno sportowych, jak i hotelowych. Przypomnijmy, że nasze miasto wraz z Wojanowem jest w bazie ośrodków, które sportowcy mogą wybrać jako centrum pobytowo-treningowe podczas trwania przyszłorocznego turnieju.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group