Sobota, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 2179
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przebudowa kolei linowej–utrudnienia na szlaku

Wiadomości: Region
Czwartek, 13 lipca 2017, 7:36
Autor: KPN
Fot. Archiwum
Spółka MKL Karpacz przystąpiła do przebudowy istniejącej kolei linowej na Kopę wraz z rozbudową infrastruktury towarzyszącej w Karpaczu.

Podczas realizacji tego przedsięwzięcia mogą występować utrudnienia dla ruchu pieszego na odcinku czarnego szlaku turystycznego Kopa – Dom Śląski.

Po zakończeniu robót, prawdopodobnie w grudniu 2017 roku, na Kopę będzie można wjechać kanapą czteroosobową, a dla osób niepełnosprawnych do dyspozycji będą dwie gondole.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Real 13-07-2017 8:42
"Cuda, cuda ogłaszają...." Na stronce MKL mowa jest o styczniu, lutym. Znając gamoni będzie to maj, czerwiec. DOBRE I TO, chociaż o co najmniej 10 lat za późno. Do "sukcesu" braku gondoli na Kopę przyczynili się w 2009/10 r. swoimi skutecznymi protestami - ekolodzy, Pracownia na Rzecz Wszystkich Istot, Stowarzyszenie Ochrony Krajobrazu i Architektury Sudeckiej z Karpacza i Karkonoski Park Narodowy. Winni całej sytuacji są radni i burmistrz Karpacza, którzy sprzedali ZA BEZCEN infrastrukturę na Kopie bez umowy zabezpieczającej interes miasta... w dodatku takiej osobie. Ps całokształt to klasyka komuny i postkomuny, jakże typowa w tym rejonie - ogólnie NIE DA SIĘ... ale paru zarobi.
~ksawercia 13-07-2017 9:24
myślę podobnie jak ~real. Cały system narciarski na Kopie to skansen techniki wyciągowej. O projektach tras i ich funkcjonalności już nie będę wspominała , bo znowu skoczy mi ciśnienie. Władze miasta od wielu lat ( różnej opcji politycznej) i tak sporty zimowe miały głęboko w .. Dlatego ub.zimy wyjeżdżałam z Karkonoszy do Zieleńca lub Czech.
~78654 13-07-2017 9:55
Ekolodzy bronią nie ludzi, tylko biseksualistów. Pozdrawiam tych zniewolonych.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group