Reklama
Środa, 10 czerwca
13°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Mordercza akcja naszych GOPR-owców Turystyka Trening z Diablo za 260 zł Aktualności Kleszcz jest groźniejszy dla psa niż dla człowieka Ciekawe historie i inne opowieści Od Smyrny do syndyka - historia upadku Fabryki Dywanów w Kowarach Aktualności Nowe auta dla rodzin zastępczych Kultura Zabobrze 2026 – dziecięce śpiewanie w Zameczku

Przebił ogrodzenie i uciekł

Audio

Czytaj na głos

Policjanci poszukują kierowcy, który w czwartkową (14.09) noc przebił ogrodzenie w Łomnicy. Kierowca z impetem wjechał w ogrodzenie osobówką Rover.

Autor: NaW 1 min czytania

Około godz. 22:45 mundurowi dostali zgłoszenie, że w Łomnicy, niedaleko stadniny koni doszło do nietypowego zdarzenia. Ktoś z dużą siłą uderzył swoim pojazdem w ogrodzenie, uszkadzając je.

Póki co nie wiadomo, jak doszło do tych nietypowych scen. Jak podaje podinsp. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze, trwają czynności, które pozwolą wyjaśnić, jak doszło do sytuacji. Nadal poszukiwany jest także kierowca, który zbiegł z miejsca zdarzenia.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia PRACA W SORTOWNI 7700 ZŁ NA RĘKĘ Dam pracę Jelenia Góra Cena Brak zdjęcia Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Dam pracę Cieplice Śląskie-Zdrój Cena

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka