Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 8277
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przebiegli „Milę”

Niedziela, 12 maja 2019, 6:07
Aktualizacja: Wtorek, 14 maja 2019, 6:43
Autor: WAC
Jelenia Góra: Przebiegli „Milę”
Fot. WAC
Łukasz Klatka i Monika Judka zwyciężyli w biegu głównym na 9,6 kilometra podczas wczorajszej (11.05) imprezy biegowo – rekreacyjnej „Zabobrzańska Mila".

„Zabobrzańska Mila” w tym roku obchodziła skromny jubileusz, bo impreza odbyła się już po raz piąty. Na starcie zmagań stanęło 38 osób dorosłych i ponad 90 dzieci. Co cieszy szczególnie - ponad 30 maluchów wystartowało w biegu przedszkolaków.

Rywalizacja dorosłych odbywała się w sześciu kategoriach wiekowych, zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet. W tym roku obok biegu na pełną milę, po raz pierwszy startowano na 4,5 kilometra. Trasa biegu głównego wiodła drogami asfaltowymi i ścieżkami szutrowymi u podnóża Góry Szybowcowej, a start i metę usytuowano w okolicy zabobrzańskiego pumptracku.

Organizatorem i inicjatorem biegu od początku jest Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa, wspierana przez Ognisko TKKF „Orle”, Ognisko TKKF „Zabobrze” oraz miasto Jelenia Góra.

„Zabobrzańska Mila” jest jedną z imprez mających służyć integracji naszych członków i nie tylko – mówi prezes JSM Mirosław Garbowski. - Poza nią organizujemy też „Wakacje z piłką i pomponem”, turnieje w boule, mecze dla oldboyów, wigilie dla seniorów. Chcemy był postrzegani nie tylko przez pryzmat czynszów i płatności, ale chcemy być z mieszkańcami i aby byli oni z naszą spółdzielnią zintegrowani - podkreśla prezes JSM.

Twoja reakcja na artykuł?

16
94%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group