Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 6173
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Prystrom vs Łużniak – tajne przez poufne

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 26 stycznia 2010, 9:02
Aktualizacja: 16:09
Autor: TEJO
Przed jeleniogórskim sądem toczy się wciąż postępowanie z powództwa Roberta Prystroma, który zarzucił Jerzemu Łużniakowi pomówienie. Niebawem rozpocznie się drugi proces, w którym Łużniak oskarża Prystroma o… to samo.

Dwaj najwięksi antagoniści polityczni toczą spór od kilku lat. Jednak dopiero w roku ubiegłym Robert Prystrom, lider Wspólnego Miasta, pozwał – jeszcze jako zastępcę prezydenta miasta – Jerzego Łużniaka. Zarzucił mu naruszenie dóbr osobistych oraz imienia Stowarzyszenia Wspólne Miasto. Jerzy Łużniak wypowiedział się bowiem w jednym z pism lokalnych, że to WM oraz Prystrom są odpowiedzialni za stagnację w Jeleniej Górze. Sąd na pierwszej rozprawie wyłączył jawność procesu.

– Sprawa się toczy, ale ze zrozumiałych względów nie mogę mówić o szczegółach. Powiem tylko tyle, że pan Łużniak powołał na świadka dziennikarza, który napisał tekst – mówi Robert Prystrom. – Po zakończeniu sprawy – niezależnie od jej finału – na pewno opowiem, co tam się działo – zapowiedział.

Tymczasem wiele wskazuje na to, że obaj panowie jeszcze raz spotkają się w sądzie na innym procesie. Tym razem to Jerzy Łużniak zarzucił Robertowi Prystromowi naruszenie dóbr osobistych. Stało się to po napisaniu przez lidera Wspólnego Miasta apelu, aby – ze względu na niekompetencję – nie powierzać J. Łużniakowi funkcji wicemarszałka województwa. – W odpowiedzi na ten apel dostałem wezwanie do sądu – mówi prezes Prystrom. Rozprawa – niebawem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~Yeti 26-01-2010 10:21
To teraz wiem na kogo nie głosować, skoro zamiast przeprosić wolą się wzajemnie sądzić za tak błahe sprawy. Przecież wiadomo ze rywale polityczni zawsze będą mówić źle o oponentach.
~ 26-01-2010 10:35
ZENADA,OPLUWAJA SIE JAK ..................(KARZDY NIECH SOBIE DOPOWIE)
~qwertyui 26-01-2010 13:57
nic tak nie łączy jak wspólny wróg - \"za Kusiaka\" panowie pili sobie z dziubków; jak nowy prezydent nie będzie z platformy znów zostaną dozgonnymi przyjaciółmi;
~olo 26-01-2010 18:20
Pystrom to mi się z disco polo kojarzy. Taki papuśny zadymiarz. Gościu nic w życiu nie zrobił dla miasta, ale każdego krytykuje. Pasuje do samoobrony.
~ 26-01-2010 18:27
Obaj dajcie sobie siana bo przez ten Wasz spór sądy nie nadążają z procedurami spraw istotnych,zawalacie ich osobistymi pierdołami a nie widzicie rzeczy ważnych.Pieniacze do roboty to i ochota na pierdoły wyparuje
~hahahahaha 27-01-2010 7:09
Dwie największe zakały Jeleniej Góry: Łużniak i Prystrom! Bez tych panów nasze miasto byłoby piękne!
~mim 27-01-2010 9:32
Stare polskie powiedzonko:"gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta" Lewica już zaciera ręce,bo za nich wykonujecie "mokrą" robotę. Za to wam, od wzajemnego opluwania zrobi się mokro - a przy okazji trochę głupio. ;-)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group