Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 7192
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Promuj krwiodawstwo – napisz hasło lub wiersz

Poniedziałek, 23 lutego 2015, 8:00
Aktualizacja: 8:02
Autor: Angela
Jelenia Góra: Promuj krwiodawstwo – napisz hasło lub wiersz
Fot. Organizator
– Jeżeli jesteś pomysłowy, masz duszę artysty – napisz wiersz albo hasło promujące Honorowe Krwiodawstwo. Najciekawsze prace zostaną wykorzystane przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu w celu propagowania idei Honorowego Krwiodawstwa. Może i Ty dzięki swojemu talentowi przyczynisz się do szerzenia dobra, ratowania zdrowia i życia drugiego człowieka! – tak do udziału w konkursie zachęcają jego organizatorzy.

Termin składania prac upływa 30 kwietnia 2015r. Cztery najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone dyplomami oraz upominkami. Swoją twórczość można dostarczyć osobiście do Rejestracji Dawców Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu, przesłać pocztą lub przesłać na adres e-mailowy: promocja@rckik.walbrzych.pl. Każde zgłoszenie musi zawierać dane autora oraz jego numer telefonu. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.rckik.walbrzych.pl.

Przypominamy również o cotygodniowych akcjach poboru krwi w Jeleniej Górze w krwiobusie ustawionym na Placu Ratuszowym. - Nasz mobilny punkt poboru krwi stoi w każdy wtorek w Rynku w godzinach 9.00 - 13.00 – przypomina Natalia Kozdrowiecka, specjalista ds. promocji krwiodawstwa RCKiK w Wałbrzychu.

– Podczas ostatniej akcji (17 lutego) do ambulansu zgłosiło się 15 osób, z czego krew oddało 11 z nich - 6 osób to nowi dawcy, co nas bardzo cieszy. Poza tym od poniedziałku do piątku można oddać krew w NZOZ przy ul. Ogińskiego 6 w godz. 7.30 - 12.00. W ubiegłym tygodniu od 9 do 13 lutego krew oddało tu 49 osób – dodaje Natalia Kozdrowiecka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group