Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2751
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Promocja z bykiem

Piątek, 31 sierpnia 2007, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 3 września 2007, 21:21
Autor: TEJO
Kotlina Jeleniogórska: Promocja z bykiem
Fot. RafałJG
W muzeum nie wiedzą, jak napisać własną nazwę.

Na wystawę Wojtka Pajączkowskiego zaprasza Muzeum Karkonoskie, oddział w Szklarskiej Porębie. Nic w tym w sumie dziwnego, bo ekspozycje to podstawa działalności placówki.

Kłopot, że na plakacie, który zachęca do odwiedzin Domu Carla i Gerharda Hauptmannów, czytamy o wystawie, która odbędzie się w Muzeum „Karkonowskim”. Byka nikt nie zauważył i afisz kompromituje zaszczytną instytucję.

Słowo „karkonoski” sprawia kłopot nie tylko muzealnikom. W jednym z wydań książki telefonicznej, szukając numeru do Kolegium Karkonoskiego, zainteresowany dowie się, jak zadzwonić do Kolegium „Karkonowskiego”.

Może urzędnikom zamiast kursów języków obcych przydałoby się szkolenie w zakresie polskiej ortografii?

<b> Wyjaśnienie </b>

Szanowni Państwo,
w nawiązaniu do informacji o błędzie literowym na drukach ulotnych do wystawy Wojtka Pajączkowskiego, rozesłanych przez Dom Carla i Gerharta Hauptmannów w Szklarskiej Porębie (oddział Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze) przepraszam za zaistniały błąd.

Zaproszenie oraz plakat drukowane były przez sponsora, skład przygotowany został przez DeSER Designers Group z Wrocławia. Zaproszenia i plakat dostarczono do Domu Carla i Gerharta Hauptmannów z opóźnieniem i w pośpiechu zostały rozesłane. Przeoczenie błędu drukarskiego jest moją winą, za co niniejszym przepraszam.

Bożena Danielska
kierownik Domu Carla
i Gerharta Hauptmannów
w Szklarskiej Porębie

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group