Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 5069
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Promocja regionu na targach w Hradec Kralove

Czwartek, 15 marca 2018, 8:15
Autor: WAC
Powiat: Promocja regionu na targach w Hradec Kralove
Fot. Użyczone
Powiat Jeleniogórski promował w miniony weekend swoje atrakcje podczas Targów Turystycznych Infotour w Hradec Kralove w Czechach.

Na targach prezentowało się 123 wystawców m.in. z Polski, Czech, Słowacji, Ukrainy. Imprezę przez trzy dni odwiedziło kilka tysięcy osób. Targom towarzyszył bogaty program artystyczny.

W trakcie targów duże zainteresowanie wzbudzały oferty turystyczne z Karkonoszy. - Wiele pytań odwiedzających dotyczyło atrakcji turystycznych, bazy noclegowej oraz komunikacji w naszym rejonie – mówi dyrektor Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego Wiesław Dzierzba. - Bardzo wielu odwiedzających nasze stoisko gościło już wcześniej w Karpaczu, Kowarach, Piechowicach, Jeleniej Górze i Szklarskiej Porębie. Dlatego szczególnie polecaliśmy im również zwiedzanie innych miejscowości regionu m.in. z gmin Stara Kamienica, Jeżów Sudecki czy Podgórzyna i Mysłakowic. Jak zawsze pytano również o połączenia kolejowe i autobusowe. Zwracano uwagę na niższe ceny po stronie polskiej, niż po czeskiej, co jest kolejną zachętą do przyjeżdżania do powiatu jeleniogórskiego – dodaje dyrektor Dzierzba.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
357
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group