Niedziela, 28 czerwca
24°C Jelenia Góra
reklamy

Promocja na dwóch kółkach

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Bolesław Osipik, rowerowy ambasador Jeleniej Góry, rusza na podbój granicznego trójstyku.

reklamy

Wypad nietypowy, bo zaplanowany na 3 maja w Święto Konstytucji. Pan Bolesław zabiera ze sobą brata i dwóch kolegów, ale towarzyszyć im może każdy cyklista.

Rowerzyści pojadą z Jeleniej Góry ku stykowi trzech granic: Polski, Czech i Niemiec. W programie trzydniowej eskapady będzie nie tylko jazda rowerem, ale i zwiedzanie okolicznych atrakcji.

Rowerzysta jest znanym promotorem Jeleniej Góry, którą zachwala podczas swoich corocznych długich eskapad. Na swoim koncie Bolesław Osipik ma już 280 376 przejechanych jednośladem kilometrów, z czego 67 820 kilometrów poświęcił promowaniu rodzinnego miasta.
W ubiegłym roku odwiedził leśniczówkę Jeleniagóra w województwie kujawsko-pomorskim.

W środę, 3 maja, B. Osipik rusza o godz. 10 z placu Ratuszowego. Przed uczestnikami 285 km w siodełku.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka