Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 6446
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Projekt Społeczny ,,Start! Wszystko zależy od Ciebie”

Środa, 15 marca 2017, 7:19
Aktualizacja: Czwartek, 6 sierpnia 2020, 4:52
Autor: Org
Jelenia Góra: Projekt Społeczny ,,Start! Wszystko zależy od Ciebie”
Fot. Archiwum
Projekt społeczny pt: ,,Start! Wszystko zależy od Ciebie!” to kampania społeczna, która powstała dzięki platformie www.zwolnienizteorii.pl. – Nie jest to projekt komercyjny – nie przynosi żadnych korzyści finansowych. Przez wykonanie projektów społecznych zdobywamy cenną wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu, pomagając przy tym innym – informują pomysłodawczynie akcji.

Jesteśmy grupą trzech dziewczyn ze słynnego jeleniogórskiego ,,Żeroma”, które łączy chęć działania na rzecz społeczeństwa, rozbudzania ambicji wśród młodzieży oraz niesienia pomocy młodym ludziom w spełnianiu marzeń. Mamy w sobie pełno pozytywnej energii i zaangażowania w ważne społeczne kwestie. Wyróżniamy się charyzmą i zdeterminowaniem . Nasz projekt ma na celu uświadomić młodzież, że mieszkanie w mniejszym mieście nie stawia nikogo na straconej czy gorszej pozycji w walce o marzenia.

Celem projektu jest uświadomienie młodej jeleniogórskiej społeczności, że wszystko jest możliwe, jeżeli tylko chcemy. Pragniemy pokazać młodzieży z obrębu Kotliny Jeleniogórskiej, że mieszkanie w małym mieście czy młody wiek wcale nie przeszkadzają w rozwoju swoich umiejętności. Jesteśmy tu i teraz, a pierwszy krok robimy z konkretnego miejsca. Zapomnijmy o przeszłości i trzymajmy się tego, co dzieje się teraz. Nie możemy czekać, aż niesatysfakcjonująca przeszłość do nas przyjdzie, ale skierować ją na dobry tor już teraz.

W prowadzonej przez nas kampanii społecznej będziemy uświadamiać i motywować. Jak? Poprzez ciekawe artykuły umieszczane na naszym Facebook’u, kręcenie filmów z udziałem najbardziej inspirujących twarzy Jeleniej Góry i nie tylko. Poprzeczkę stawiamy bardzo wysoko - naszym celem jest jak największy zasięg internetowy. Promocja będzie się odbywać na ulicach miasta Jeleniej Góry poprzez wieszanie motywujących plakatów, rozdawanie ulotek z inspirującymi historiami, które mają zachęcić do obejrzenia naszych filmów i artykułów. Mają one na celu rozbudzić młodzież i zachęcić ją do aktywnego życia. Chcemy, aby każdy młody jeleniogórzanin w materiałach naszego autorstwa znalazł coś dla siebie. Jesteśmy tutaj po to, aby wspierać. Pragniemy osiągnąć kilku- lub nawet kilkunastotysięczny zasięg online. Chcemy, aby w Jeleniej Górze było o naszym projekcie słychać - chcemy zainspirować ludzi.

Aby zrealizować nasze marzenie o prawdziwej kampanii społecznej i rzeczywiście wesprzeć i zmotywować jeleniogórską młodzież - potrzebujemy pomocy. Pomocy ludzi, instytucji, które chcą zrobić dobry uczynek, chcą wspierać Jelenią Górę, chcą, aby nasza przyszłość stała się lepsza. Potrzebujemy odpowiednich środków na przeprowadzenie kampanii i pomocy młodym ludziom. Instytucje, firmy, które zgodzą się pomóc otrzymają specjalne podziękowania na naszej stronie na Facebooku - ich loga pojawią się na naszych koszulkach i w naszych filmikach, ulotkach czy plakatach.

Potrzebujemy środków na pokrycie kosztów trzyminutowego filmu promującego nasz projekt, który - mamy ogromną nadzieję - będzie wyświetlany w Warszawie na Wielkim Finale ,,Zwolnionych z Teorii”, Jeżeli zostanie nagrany profesjonalnie - weźmie udział w konkursie Coca Cola Pitch Contest i zobaczą go główni prezesi takich firm jak Coca Cola, T-Mobile oraz przedstawiciele władz państwowych. Środki potrzebne są również do zakupu koszulek z logo projektu (oraz logo naszych partnerów), wydrukowania ulotek, plakatów. Przewidujemy też różnego typu gadżety z logo dla ,,inspirujących twarzy” (które będą widoczne w naszym filmie, bądź artykule) w ramach podziękowania za współpracę. Im więcej środków na projekt pozyskamy, tym większe szanse na pomoc młodzieży, wypromowanie miasta Jeleniej Góry oraz naszych partnerów, a co więcej ogromny zasięg online i sukces nas wszystkich.

KONTAKT:
startprojektkontakt@gmail.com tel. 575 - 102 - 007 bądź 735 - 939 - 903

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group