Poniedziałek, 5 czerwca
Imieniny: Walerii, Waltera
Czytających: 11285
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Prof. Andrzej Podlasin o irydologii i homeopatii

Wtorek, 15 listopada 2016, 8:03
Autor: Org
Jelenia Góra: Prof. Andrzej Podlasin o irydologii i homeopatii
Fot. Organizatorzy
Już w najbliższą środę (16.11.) w Hotelu Mercure w Jeleniej Górze będzie można bezpłatnie wysłuchać wykładu znanego i cenionego w Polsce i za granicą irydologa Andrzeja Podlasina. Wykład rozpocznie się o godz. 17.00. Będzie dotyczył nie tylko irydologii, ale również homeopatii.

Irydologia zajmuje się kompleksową oceną stanu zdrowia człowieka na podstawie wyglądu tęczówki oka. Badanie odbywa się za pomocą specjalistycznej lampy szczelinowej. Irydologia umożliwia wczesne wykrycie wielu chorób i zaburzeń pracy narządów wewnętrznych.

Z homeopatią wiąże się wiele kontrowersji. To odmiana medycyny niekonwencjonalnej, zaproponowana po raz pierwszy w 1796 przez niemieckiego lekarza Samuela Hahnemanna. O tym, czy i jak homeopatia może nam pomóc oraz o tajnikach irydologii opowie Andrzej Podlasin, jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich irydologów, homeo- i naturoterapeuta.

Andrzej Podlasin jest prezesem Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Komplementarnej. Jest również założycielem i kanclerzem Międzynarodowej Akademii Medycyny Komplementarnej w Dąbrowie Górniczej. Szkoła ta jako jedyna w Polsce i jedna z niewielu w Europie, ma akredytację prestiżowego The Center for Homeopatic Education w Londynie - centrum, w którym leczy się także królowa Elżbieta II. Ukończenie polskiej Akademii Medycyny Komplementarnej jest równoważne z otrzymaniem licencjatu londyńskiej uczelni.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
913
Tak
10%
Nie
84%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group