Poniedziałek, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 7050
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Próbował uniknąć legitymowania

Piątek, 17 kwietnia 2020, 13:03
Aktualizacja: Niedziela, 19 kwietnia 2020, 6:22
Autor: Straż Miejska
Jelenia Góra: Próbował uniknąć legitymowania
Fot. Przemek Kaczałko (archiwum)
Strażnicy miejscy podczas codziennych patroli prowadzą również kontrole pod kątem przestrzegania przepisów obowiązujących w czasie trwania pandemii koronawirusa. Niestety niektórzy mieszkańcy potrafią popełnić jednocześnie kilka wykroczeń. Do takiego zdarzenia doszło w środę (15 kwietnia) przy ulicy Mieszka I w Jeleniej Górze.

Dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie o kilku osobach grupujących się na terenie targowiska, spożywających tam alkohol oraz nieprzestrzegających postanowień rozporządzenia o zachowaniu się podczas pandemii.

Przybyli na miejsce strażnicy po rozmowie pouczyli dwóch mężczyzn, którzy opuścili teren targowiska i udali się do domu. Trzeci mężczyzna nie reagował na przekazywane informacje, a także nie stosował się do wydawanych mu poleceń. Gdy strażnicy poprosili go o okazanie dokumentów zaczął uciekać. Po krótkim pościgu funkcjonariusze ujęli mężczyznę. W trakcie ujęcia stawiał opór i próbował uciec, jednak nieskutecznie.

Ostatecznie, 41-letni mieszkaniec Jeleniej Góry został doprowadzony do komisariatu Policji, gdzie okazało się, że ma na koncie wiele problemów z prawem. Do listy dojdą popełnione tym razem wykroczenia, za które odpowie przed sądem.

Twoja reakcja na artykuł?

33
73%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
2%
Nudzi
0
0%
Smuci
7
16%
Złości
4
9%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group