• Niedziela, 16 grudnia 2018
  • Godz. 15:00
  • Imieniny: Adelajdy, Albiny, Alicji, Zdzisławy
  • Czytających: 3928
  • Zalogowanych: 4
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Problem z parkowaniem

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 9 listopada 2018, 16:21
Aktualizacja: Sobota, 10 listopada 2018, 11:24
Autor: tvdami
W Jeleniej Górze, a zwłaszcza w Cieplicach i na Zabobrzu, brakuje miejsc parkingowych. W związku z tym kierowcy parkują w niedozwolonych miejscach, często nie licząc się z konsekwencjami.

Twoja reakcja na artykuł?

1
8%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
1
8%
Smuci
0
0%
Złości
11
85%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~devil 10-11-2018 11:14
To prawda prawdziwa.
~Taa 10-11-2018 12:05
do: ~devil (11:14)
Co komu z prawdy, skoro nie przynosi zadnego rozwiazania problemu?
~meduza 10-11-2018 13:35
Pogadali, pogadali, a problem pozostał, a tyle jest miejsc stojących odłogiem, miasto nawet nie kosi chaszczy, chyba po to by kierowcy nie mogli tam wjechać, albo nie wiadomo kto jest właścicielem tych gruntów.
~Cenię swój głos 10-11-2018 16:23
Bla, bla, bla, p..rdu p..rdu.... No i co z tego wynika?.... Pogadanka w której temacie większość "cywilizowanych kierowców" jest zorientowana. Do tych wszystkich mądrali. No i co z tego.... Postraszyli mandatem i odholowaniem, bo takie są przepisy.... A parkingów jak nie było tak nie ma. Już kiedy w jelonce.com pokazały się pierwsze artykuły z fotami pisałem, że jest to problem. Nie ma miejsc parkingowych nie były i .......... (będzie). Żaden z kandydatów na włodarza miasta o tym nie mówił. Oto Jelenia Góra właśnie.... Przyjeżdżajcie i płaćcie mandaty... Tyle z tego wynika. Ponieważ o tym o czym mówił pan strażnik miejski - jak wspominałem większość "cywilizowanych kierowców" ma tą wiedzą proponuję tą formację (drogową) rozwiązać, a pieniądze przeznaczyć na budowę/adaptację parkingów m.in. na Zabobrzu. Po co komu formacja, skoro nie będzie trzeba wlepiać mandatów?...
~ABC 10-11-2018 19:27
Temat rzeka.....każdy ma rację! Kierowcy chcą parkingów, mają rację,osoby niepełnosprawne nie chcą, aby koperty zajmowali zdrowi i młodzi, każdy kierowca chce mieć blisko do domu czy pracy. Wielu jest takich, którzy chodnikiem mają do pracy 500 metrów, ale muszą się przejechać...chociażby z ul.Kolberga na ul.Różyckiego pod siedzibę JSM, widzę to bez mała codziennie!! Jest teren koło "Ronda", który można zasypać i zrobić parking, wydzierżawić i ktoś miałby pieniądze a kierowcy wygodę......Wystarczy tylko, żeby odpowiednie osoby wzięły to pod uwagę.....albo niech czytelnicy szturmem zaczną informować Urząd Miasta, odpowiedni dział o terenach pod parkingi, może będzie Nam wszystkim wtedy łatwiej żyć a nie tylko narzekać. To nasze miasto, weźmy sprawy w swoje ręce i pomóżmy Włodarzom!!
~Dikanda 11-11-2018 10:18
To prawda,niektórzy kierowcy traktują samochód jako przedłużenie nóg.15 minut do pracy a on musi samochodem.Ale parkingi być muszą.Zgadzam się,że trzeba informować o tym UM,długo i cierpliwie aż do skutku.Aż się obudzą z letargu i zaczną działać.Dowodem na to jest ta sprawa z latarniami.Po artykule i komentarzach,zauważyłam,że zaczęły się świecić latarnie przy mojej ulicy.Widziałam też ekipę która naprawiała latarnię.Czyli czytają i boją się,że ktoś ich rozliczy z niewywiązywanie się z obowiązków zawodowych.Ja bym ich zwolniła,bo lepszy jest argument,że nie ma pracowników,niż, że są, ale nic nie robią,tylko czekają na wypłatę,i narzekają,że mają za mało.
~Wytyk 12-11-2018 6:00
do: ~Dikanda (10:18)
Dziwna i marudna jesteś. Jak widzisz ,ze coś nie działa, zepsuło się czy uszkodziło, nadłamane drzewo ewentualnie inne jakieś zagrożenia to należy to zgłaszać, a nie marudzić i pisać bzdury. Pomyśl trochę. Są służby w mieście które reagują na takie zgłoszenia i usuwają zagrożenia bardzo szybko. Najprostsza rzecz jaką możesz zrobić to zgłosić zdarzenie do Straży Pożarnej lub Miejskiej . Oni jak sami nie pomogą to poinformują do kogo zgłaszać lub powiadomią kogo trzeba
~Dikanda 12-11-2018 8:49
do: ~Wytyk (6:00)
Nie przeczytałeś całości.Przeczytaj.Albo ten twój komentarz jest do kogoś innego.Bez sensu.
~Wytyk 12-11-2018 9:11
do: ~Dikanda (8:49)
Ty chyba jesteś typowa blondynka. Ze względu na osobistą kulturę nie nazwę ciebie inaczej. Najpierw coś piszesz , cytuje: "Po artykule i komentarzach,zauważyłam,że zaczęły nawet........" Co Ty zrobiłaś , zgłosiłaś komuś, żeby te latarnie naprawić . Nie? Na co czekałaś? To co teraz komentujesz i się żalisz. Jak widać nic od ciebie nie zależy , może to i lepiej bo nikogo nie zwolnisz. Jednak jesteś bez sensu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2018 Highlander's Group