Sobota, 25 marca
Imieniny: Marii, Marioli
Czytających: 8967
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Próba włamania do budynku stacji paliw

Piątek, 1 grudnia 2017, 6:17
Autor: 112
Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 20 i 27 lat, którzy podejrzani są o usiłowanie kradzieży z włamaniem do budynku jednej z jeleniogórskich stacji paliw.

26 listopada kilkanaście minut po północy oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymał zgłoszenie, że najprawdopodobniej dwóch mężczyzn próbuje włamać się do budynku jednej z jeleniogórskich stacji paliw. Zgłaszający podał ich rysopis.

Kiedy policjanci pojawili się na miejscu, mężczyzn już nie było. Funkcjonariusze ruszyli na ich poszukiwanie. Kilka ulic dalej zauważyli dwóch mężczyzn, których rysopis odpowiadał poszukiwanym. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Jeleniej Góry wieku 20 i 27 lat. Obaj byli pod wpływem alkoholu. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Jak ustalili funkcjonariusze , 20-latek ma na koncie więcej podobnych czynów.

- 27-latek został już objęty dozorem policyjnym, a 20-latek został umieszczony w areszcie śledczym, w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze trzech miesięcy za inne przestępstwa – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group