Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 2478
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Prezydent z gospodarską wizytą

Środa, 27 sierpnia 2008, 15:45
Aktualizacja: 16:10
Autor: Mar
Jelenia Góra: Prezydent z gospodarską wizytą
Fot. UM
Najmłodsza jeleniogórzanka, Marcelina Włosińska, urodzona jako dziewięćsetne dziecko na 900–lecie miasta, doczekała się wizyty obiecanej przez prezydenta miasta Marka Obrębalskiego. Marcelina przyszła na świat 16 lipca, a pięć dni później została zarejestrowana w USC.

Rodzice dziewczynki otrzymali obiecaną wcześniej wyprawkę, w skład której wszedł między innymi fotelik samochodowy. Pan prezydent wczoraj udał się do mieszkania Marcelinki w towarzystwie urzędnika z aparatem fotograficznym i operatora telewizji DAMI.

- Zaprosiliśmy tylko telewizję, bo jak wiadomo od razu rejestruje dźwięk i obraz, więc przekaz jest kompletny – wyjaśniała dzisiaj podczas konferencji prasowej naczelnik wydziału promocji Katarzyna Młodawska, zapytana dlaczego nie powiadomiono innych mediów – mieszkanie państwa Włosińskich jest takie małe, że nikt by się już nie zmieścił.

Ciekawe czy przy kolejnej takiej okazji zostanie zaproszona inna redakcja. Ale jeśli Muzyczne Radio, będzie to tylko dźwięk. Jeśli nasza redakcja lub innych mediów pisanych - tylko obraz na fotografiach i tekst później napisany. Czyli dla pełnego przekazu znowu pojedzie telewizja.

Korzystając z uprzejmości urzędu miejskiego publikujemy fotografie z odwiedzin pana prezydenta, a poniżej zamieszczamy treść listu gratulacyjnego skierowanego do rodziców. Dziewczynka przeczyta go sobie w pierwszych klasach podstawówki.

Szanowni Państwo

Pragnę złożyć w imieniu swoim, jak i władz oraz mieszkańców Jeleniej Góry gratulacje oraz życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności dla Państwa, jak i małej Marceliny.

Z wielką radością przyjąłem informację o zarejestrowaniu w jeleniogórskim Ratuszu Państwa córki jako dziewięćsetnego dziecka w roku jubileuszu Miasta.

Moment narodzenia dziecka jest najważniejszym w życiu każdej rodziny. Jest ono wszakże dowodem miłości i powodem do dumy dla rodziców. Ze względu na obchodzony jubileusz 900-lecia Jeleniej Góry, jest to moment radosny i szczególny również dla naszego miasta. Pragnę w sposób szczególny uhonorować i wyrazić swoją radość z narodzin małej jeleniogórzanki, przekazując na Państwa ręce tę specjalną wyprawkę.

Życzę Państwa Rodzinie radości z każdego nadchodzącego dnia, wytrwałości w wychowywaniu dzieci i pokonywaniu codziennych trudności, przychylności i życzliwości otoczenia, a w sposób szczególny Marcelince, by zdrowo rosła i rozwijała się, będąc największą radością i nadzieją rodziców.

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group