Czwartek, 25 czerwca
18°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła Aktualności Bóbr uwięziony w starym basenie Kryminał Czy możliwa jest zmowa 20-latka ze szkolną sekretarką? Mimo fałszerstwa były starosta nie straci dyplomu ukończenia studiów
reklamy
reklamy

Prezydent podziękował koszykarzom za awans

Audio

Czytaj na głos

Autor: AGA 1 min czytania

Gratulacje, podziękowania, specjalne dyplomy i odtwarzacze MP3 – w ten sposób Marek Obrębalski podziękował koszykarzom za awans do pierwszej ligi.

reklamy

– Gratuluję awansu i ogromnego sukcesu całemu zespołowi. Od lat jestem kibicem koszykówki, więc tym bardziej cieszy mnie to zwycięstwo – mówił prezydent miasta ubolewając, że nie mógł osobiście uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu. Zapewnił też, że już na jesieni w hali sportowej przy ul. Sudeckiej zostanie otwarta nowa siłownia. – Wychodząc naprzeciw potrzebom zdecydowałem się na taki zakup. Teraz czekam na specyfikację, aby znalazł się w niej najbardziej potrzebny sprzęt – dodał Marek Obrębalski.

Leszek Oleksy, dyrektor klubu, podkreślał ogromny talent i umiejętności zespołu. – Chłopcy pokazali swój prawdziwy charakter i myślę, że jeszcze nie raz nas zaskoczą. Udowodnili, że potrafią grać pod presją. Mamy dobrą drużynę, trenera i działaczy, więc stać nas na wiele – mówił. – Za trzy lata to będzie już ekstraklasa – dodał Marek Woźniak.

Uhonorowany został też sam prezydent, który otrzymał koszulkę z autografami zawodników. Nie zabrakło również imieninowego „sto lat” i kwiatów, a w podziękowaniu za wsparcie koszykarze zaskandowali: „I prezydent też, i prezydent też, przyjacielem naszym jest!”.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Przyjmę zlecenia brukarskie-kostka brukowa, obrzeża, krawężniki, ogrodzenia Przyjmę zlecenia na układanie kostki brukowej, montaż obrzeży, krawężników, ogrodzeń panelowych i nie tylko. tel: 691 138 070

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka